جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

10 دوچرخه سوار آملی حرکت خود را به مشهد مقدس آغاز کردند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

10 دوچرخه سوار آملی حرکت خود را به مشهد مقدس آغاز کردند

10 دوچرخه سوار آملی حرکت خود را به مشهد مقدس آغاز کردند


10 دوچرخه سوار آملی به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد وخاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، روز یکشنبه شهر آمل را به مقصد مشهد مقدس (از حرم تا حرم) ترک کردند.

10 دوچرخه سوار آملی حرکت خود را به مشهد مقدس آغاز کردند

به گزارش خبرنگار ایرنا، این دوچرخه سواران، روز یکشنبه پس از بدرقه امام جمعه ، معاون استاندارمازندران وفرماندارویژه شهرستان آمل ومسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان آمل از محوطه سپاه ناحیه آمل، حرکت خود را به شهر مشهد مقدس آغاز کردند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل گفت: این گروه شامل بسیجیان ورزشکار عضو گردان امام حسین(ع) سپاه ناحیه شهرستان آمل است که این مسیر را به نیت تجدید میثاق با آرمان های شهدا زیارت امام هشتیم طی خواهد کرد.

سرهنگ علی خادم افزود: این گونه حرکت ها که هم حامل پیام ورزش و ترویج ورزش دوچرخه سواری و هم حامل پیام فرهنگی درجامعه است از سوی سپاه ناحیه آمل حمایت و پشتیبانی خواهد شد.

وی ادامه داد: دوچرخه سواران بسیجی درمدت حدود 8 روز مسافت حدود 700 کیلومتری آمل تا مشهد مقدس را رکاب خواهند زد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل همچنین از اعزام کاروان پیاده از حرم تا حرم هفتم خردادماه از این شهرستان برای شرکت در مراسم سالگرد امام راحل به بهشت زهرا خبرداد.

سرهنگ خادم اضافه کرد: ثبت نام از متقاضیان این سفر درسطح حوزه ها وپایگاه های مقاومت بسیج شهرستان آمل انجام شده وپیش بینی می شود حدود 100 نفر از قشرهای مختلف مردمی از این شهرستان پیاده اعزام شوند.