جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

‌‌ابلاغ توانیر به‌ تمام‌ شرکت‌های توزیع برق برای کاهش تلفات ‌تا 9 درصد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

‌‌ابلاغ توانیر به‌ تمام‌ شرکت‌های توزیع برق برای کاهش تلفات ‌تا 9 درصد‌

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت: براساس ابلاغ توانیر، تمامی شرکت‌های توزیع کشور موظف شدند تا پایان امسال تلفات خود را تا 9 درصد کاهش دهند.

‌‌ابلاغ توانیر به‌ تمام‌ شرکت‌های توزیع برق برای کاهش تلفات ‌تا 9 درصد‌

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، مصطفی سالار، صبح امروز در مراسم معارفه معاون برنامه‌ریزی این شرکت با اشاره به اینکه کاهش تلفات و وصول مطالبات همچنان اولویت نخست شرکت توانیر است، اظهار کرد: براساس ابلاغ توانیر، تمامی شرکت‌های توزیع کشور موظف شدند تا پایان امسال تلفات خود را تا 9 درصد کاهش دهند.

وی افزود: وزیر نیرو و مدیرعامل توانیر ضمن تقدیر از فعالیت‌ها و اقدامات شرکت‌های توزیع در راستای اجرای طرح ملی کاهش تلفات و گذر از تابستان سخت امسال، جایگاه شرکت‌های توزیع را بسیار مهم و حیاتی ارزیابی کردند.

‌مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات شرکت توزیع برق غرب مازندران در طول سفر مقام معظم رهبری به شهرستان نوشهر، از تلاش‌های نیکزاد خواجوند مدیرامور توزیع برق این شهرستان و مجموعه همکارانش در راستای تأمین برق مطمئن و پایدار با اهدا لوح سپاس تقدیر کرد.

در این مراسم ابراهیم قلی‌نژاد به عنوان معاون دفتر برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران منصوب و از خدمات مهندس فتوی که به افتخار بازنشستگی نائل شده بود تجلیل شد.

قلی‌نژاد نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع کاهش تلفات از تمامی مدیران و همکاران خود خواست تا مانند همیشه شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران را در تحقق اهداف عالی سازمان یاری کنند.