جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

۹۱۵ نوشهری راهی مرقد امام راحل می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۱۵ نوشهری راهی مرقد امام راحل می شوند

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار نوشهر بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت بیست و پنجمین سالروز ارتحال حضرت امام (ره) که در فرمانداری نوشهر برگزار شد، اظهار داشت: زائرین حرم امام (ره) در قالب 21 اتوبوس اعزام خواهند شد.

فرماندار نوشهر در این جلسه با اشاره به بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: همه اعضای کمیته برگزاری مراسم ارتحال امام در شهرستان باید تدابیر و اقدامات لازم را برای زائران انجام دهند.

محمدعلی قمی اویلی با اشاره به اینکه امام راحل دارای شاخصه‌های اخلاقی و شخصیتی بود که باعث شد انقلاب اسلامی متمایز از سایر انقلاب‌های جهان شود، اظهار داشت: نسل امروز که نسل چهارم انقلاب است امام راحل را ندیدند و بر ما واجب است تا شخصیت و آرمان‌های ایشان را به نسل امروز بازگو کنیم و برای شناخت بیشتر آنها تلاش کنیم.

وی از تشکیل هشت کمیته برای اعزام زائران به حرم امام راحل و همچنین ستاد برگزاری در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این کمیته‌ها شامل امنیت به ریاست نیروی انتظامی، بهداشت و درمان با مسئولیت شبکه بهداشت، ترابری به مسئولیت پایانه‌های شهرستان، فرهنگی به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعزام با سپاه، نظارت و ارزیابی با مسئولیت فرمانداری، بانوان با مسئولیت امور بانوان فرمانداری و کمیته برگزاری مراسم با مسئولیت اداره تبلیغات اسلامی است.

وي همچنين به برنامه هاي ستاد گرامیداشت بیست و پنجمین سالروز ارتحال حضرت امام (ره) در شهرستان نوشهر پرداخت و اظهار داشت: در ايام 14 و 15 خرداد برنامه هاي فرهنگي و آئين سوگواري آن امام همام در مسجد جامع شهر و مساجد سطح شهرستان و طرح هاي سالمسازي دريا با حضور مداحان و شخصيت هاي كشوري و لشگري برگزار خواهد شد و در حاشيه اين مراسمات نيز نمايشگاه شجره طيبه در بوستان ولايت و ايستگاه هاي صلواتي برپا خواهد بود.