جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

۱۲ فروردین روز حاکمیت اندیشه دینی است - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲ فروردین روز حاکمیت اندیشه دینی است

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، در پیام مشترک آیت الله نورالله طبرسی و ربیع فلاح جلودار آمده است: 12 فروردین، روز حاکمیت اندیشه دینی و نظام قرآنی و روز تجلی حماسه سیاسی توسط ملت ولایی ایران اسلامی بوده که مطلع بازگشت گفتمان معنویت و دیانت بر مبنای اسلام به عرصه حکومت و سیاست جهانی بوده و مقدمه انتشار تحولات اسلام طلبی و عزت خواهی در دنیا شد.
این پیام تصریح می کند: یوم الله 12 فروردین، جلوه ای از وعده حق خداوند تبارک و تعالی و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پرطنین ملت فهیم و بصیر ایران به برپایی حکومت جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است  که بارقه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت.
بی تردید روز جمهوری اسلامی، سند آزادی و استقلال ملت آزاده‌ ای بوده که برای دستیابی به آرمان مقدس خود با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت، سرانجام هویت راستین خویش را به اثبات رساند و در روز دوازدهم فروردین آن را رسماً به تمامی جهانیان اعلام کرد.
اینجانبان با گرامی داشت  این روز بزرگ و پرافتخار، مجد و عظمت ملت شریف ایران را در پرتو عمل به فرامین آیین مبین اسلام و وفاق و اتحاد بیش از پیش امت اسلامی را از خداوند سبحان مسئلت می‌کنیم.
رجا واثق داریم ملت رشید و بزرگوار ایران اسلامی به ویژه مردم متدین و شریف استان سرافراز مازندران با تجدید پیمان با آرمان های معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان والامقام، همچون گذشته بر حفظ ارزش ها پای می فشارند و همزمان با گرامیداشت ایام شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه در پاسداشت این روز بزرگ، احیای دوباره اسلام ناب محمدی (ص) را گرامی داشته و با حضور حماسی و جهادی در عرصه های مختلف، برای عمران و آبادانی کشور و تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی خواهند ‌کوشید.