جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

یک هیات تجاری و اقتصادی از قرقیزستان به مازندران سفر می کند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یک هیات تجاری و اقتصادی از قرقیزستان به مازندران سفر می کند

یک هیات تجاری و اقتصادی از قرقیزستان به مازندران سفر می کند


یک هیات 15 نفره تجاری و اقتصادی از کشور قرقیزستان روز دوشنبه هفته جاری به استان مازندران سفر می کند.

یک هیات تجاری و اقتصادی از قرقیزستان به مازندران سفر می کند

احمد مظفری مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران روز شنبه گفت : در این سفر نماینده تام الاختیار دولت جمهوری قرقیزستان در استان ایسیکول ، مدیران و روسای شرکتهای تولیدی و تجاری در حوزه های شیلات ، لبنیات ، پرورش مرغ ، تولید آجر ، رئیس اداره راه استان ایسیکول ، دستیار امور اقتصادی ، سفیر جمهوری قرقیزستان در ایران و کنسول جمهوری قرقیزستان در مشهد مقدس حضور خواهند داشت.

وی بازدید از شرکت زربال آمل ، بازدید از مرکز تولید گل و گیاه اوجی آباد ، و بازدید از شرکت تعاونی پرورش ماهی قزل آلا نیا آمل را از جمله برنامه های اولین روز حضور این هیات در مازندران اعلام کرد .

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران، بازدید از بیمارستان شمال در آمل ، بازدید از کارخانه شرکت بهدانه ، بازدید از واحد لبنی هراز دوشه آمل و بازدید از تله کابین رامسر را از برنامه های دومین روز این هیات اعلام کرد.

سخنگوی شورای اطلاع رسانی مازندران بازدید از شرکت سیمان نکا ، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد ، بازدید از منطقه گردشگری عباس آباد بهشهر و دیدار با استاندار مازندران و ضیافت شام معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران را از برنامه های سومین روز حضور هیات در مازندران اعلام نمود.

مظفری تصریح نمود: این هیات در آخرین روز حضورش در مازندران از واحد آجر سفال طبرستان ، و شرکت فولاد بهمن در شهرک صنعتی بشل سوادکوه بازدید خواهند نمود و در نشست با اتاق بازرگانی ، تجار و فعالین اقتصادی مازندران راههای توسعه همکاری اقتصادی و تجاری را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

وی افزود: همچنین نشست رئیس اداره توریسم استانداری ایسیکول با مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران نیز از جمله برنامه های آخرین روز حضور این هیات در مازندران است.

مظفری در پایان از سفر دو روزه هیات ویتنامی در مازندران از تاریخ 31 فرودین 94 خبر داد و گفت که به زودی برنامه های حضور این هیات در مازندران نیز اعلام می شود.