جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

یک میلیارد ریال برای تکمیل سالن ورزشی امت آباد آمل اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

یک میلیارد ریال برای تکمیل سالن ورزشی امت آباد آمل اختصاص یافت

'غلامحسین شفیع زاده ' روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این اعتبار از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تامین شده و بزودی کار تکمیل این سالن آغاز خواهد شد.

وی همچنین به پرداخت تسهیلات حمایتی به 35 معتاد پاک شده از اعتیاد با اقدام حمایتی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در شش ماهه امسال خبر داد.

، اضافه کرد: همچنین از سوی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان افراد معتادپاک شده از اعتیاد به موسسه های کاریابی برای اشتغال در واحدهای تولیدی وخدماتی معرفی می شوند.

وی ادامه داد : از ابتدای امسال تاکنون از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آمل اقدام های موثری در رابطه آگاهی بخشی جامعه در موضوع اعتیاد با برگزاری نمایشگاه سوء مصرف مواد مخدر، مراسم پیاده روی خانوادگی در برخی از روستاها، اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی ، اقدامات ادارات فرهنگی شهرستان در خصوص اجتماعی کردن اعتیاد انجام شد.

شفیع زاده تصریح کرد: از ابتدای امسال همچنین در راستای جدیت برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بیش از یک تن مواد مخدرسنتی وصنعتی جمع آوری شده از قاچاقچیان در این شهرستان امحاء شد.

وی ادامه داد: انجام طرح کارزار رسانه ای، برگزاری مسابقات ورزشی و طرح ساماندهی در مناطق آلوده ، بازدید از کمپ ها و مراکز درمانی شهرستان وپیگیری پلمپ کمپ های غیر مجاز از طرح ها وبرنامه هایی است که در طول سال از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان آمل پیگیری واجرایی می شود.

فرماندار آمل یادآورشد: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان آمل با سه کمیته وظیفه حفظ سلامت جامعه از اعتیاد را برعهده دارد.

شهرستان آمل حدود 400هزار نفر جمعیت دارد.