جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

یک مازندرانی به اردوی تیم ملی جودوی بانوان دعوت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یک مازندرانی به اردوی تیم ملی جودوی بانوان دعوت شد

ˈ مجتبی قدمی ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : بانوان جودوکار ایران در سال جاری چند رویداد مهم از جمله بازی های آسیایی کره جنوبی را پیش رو دارند که با هدف آماده سازی برای حضور در این مسابقات ، اردوهای آماده سازی به صورت مقطعی برگزار می شود.

وی بیان کرد : در اردوی اخیر تیم ملی که از 24 خرداد در تهران برگزار می شود ، ˈ فاطمه شاهسوندˈ به عنوان نماینده جودو بانوان استان حضور خواهد داشت .

رییس هیات جودو مازندران به شرایط جودو در استان اشاره کرد و گفت : هم اکنون در جودو استان مربیان تحصیل کرده و دارای مدارک بالای مربیگری حضور دارد که به رغم امکانات اندک جودو استان ، موجب خلق نتایج درخشان و امیدبخشی در رقابت های مختلف شده اند .

قدمی افزود : در 17 شهر مازندران جودو به صورت فعال و با حضور مربیان متخصص تمرین داده می شود و در تلاش هستیم در دیگر شهرهای استان که تاکنون فعالیتی در این رشته نداشته اند ، جودو را راه اندازی کنیم .

وی گفت : ایجاد زیرساخت های لازم برای انجام حرفه ای این ورزش ، زمینه توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر این رشته در شهرهای مازندران را فراهم می کند .

او بیان کرد : علاوه بر توجه به زیرساخت ها ، استعدادیابی از میان علاقه مندان و افراد مستعد نیز در دستور کار هیات قرار دارد که برای این کار ، گروهی از استعدادیابان پس از حضور در دوره های آموزشی استعدادیابی ، در مدارس و باشگاه های مختلف استان حضور خواهند یافت .