جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

یک طرفه شدن محورهای چالوس و هراز - نمایش محتوای خبر

 

 

یک طرفه شدن محورهای چالوس و هراز

یک طرفه شدن محورهای چالوس و هراز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما،رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه در جاده چالوس از کرج به مرزن آباد و در جاده هراز از رودهن به آمل ممنوع خواهد بود.
وی با بیان اینکه ماموران پلیس راه از ابتدای تعطیلات نیمه خرداد شبانه روز در همه محور‌های ارتباطی استان مستقر هستند، افزود: با اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ جمعه تا ۲ بامداد شنبه در جاده چالوس از مرزن آباد به کرج و در جاده هراز از آب اسک به رودهن محدوده مشاء یکطرفه خواهد بود.
وی گفت: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز و پنج شنبه و از ساعت ۶ صبح جمعه تا ساعت ۱۲ شنبه ۱۹ خردادماه از جاده هراز ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد وشد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ امروز و پنج شنبه و از ساعت ۸ صبح جمعه تا ۸ صبح شنبه از جاده سوادکوه ممنوع است.
وی گفت: آمد وشد موتور سیکلت به جزموتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۹ خردادماه از جاده‌های چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.
سرهنگ قدمی افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه استان با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ شبانه روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.