رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

یک دستگاه دیالیز به مرکز قلب مازندران اهدا شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یک دستگاه دیالیز به مرکز قلب مازندران اهدا شد

یک دستگاه دیالیز به مرکز قلب مازندران اهدا شد


رئیس مرکز آموزشی درمانی فاطمه‌زهرا(س) ساری گفت: با پیگیری‌های لازم یک دستگاه دیالیز توسط خیران سلامت کشور به مرکز قلب مازندران اهدا شد.

یک دستگاه دیالیز به مرکز قلب مازندران اهدا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ابوالقاسم فلاح با اشاره به اینکه با پیگیری‌های لازم یک دستگاه دیالیز توسط خیران سلامت کشور به مرکز قلب مازندران اهدا شد، اظهار کرد: قیمت این دستگاه حدود 700 میلیون ریال است که توسط خیران سلامت به این مرکز اهدا شد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه‌زهرا(س) ساری با اشاره به اینکه مدل این دستگاه فرزینوس 4008 اس می‌باشد، گفت: بخش دیالیز مرکز قلب مازندران دارای 16 تخت بوده که ماهانه 100 بیمار ثابت و 35 تا 40 بیمار مهمان و اورژانسی دارد.

وی با بیان اینکه بخش دیالیز مرکز آموزشی درمانی فاطمه‌زهرا(س) ساری ماهانه دیالیز یک‌هزار و 250 بیمار را انجام می‌دهد که با توجه به تعداد بالای بیماران، این بخش در سه شیفت فعال است، از تلاش مدیرعامل خیران سلامت مازندران تقدیر کرد و افزود: خیران سلامت مازندران گام‌های ارزنده‌ای برای سلامت مردم برداشتند.

رئیس مرکز قلب مازندران گفت: خیران با کمک مالی و معنوی به این مرکز می‌توانند خدمات ارزنده‌ای به بیماران کنند تا علاوه بر نجات جان انسان‌ها از اجر معنوی آن برخوردار شوند.