رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

یک بازیکن لیگ برتری دیگر به تیم خونه به خونه مازندران پیوست - نمایش محتوای خبر

 

 

یک بازیکن لیگ برتری دیگر به تیم خونه به خونه مازندران پیوست

مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران از عقدقرارداد رسمی این باشگاه با ' سید حسین کریمی 'هافبک نفوذی فصل گذشته تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد خبر داد.

یک بازیکن لیگ برتری دیگر به تیم خونه به خونه مازندران پیوست

محمد نعمتی امروز به خبرنگار ایرنا گفت : کریمی، فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان سیاه جامگان بود که پس از کش و قوس فراوان با قراردادی دو ساله به تیم خونه به خونه مازندران پیوست.
وی افزود : این توافق در حالی رقم خورد که چند تیم لیگ برتری خواهان به خدمت گرفتن هافبک خلاق سیاه جامگان بودند که در نهایت این بازیکن با درخواست مسئولان خونه به خونه حاضر شد در فصل جدید در رقابت های لیگ یک در بابل به میدان برود.
او ادامه داد : کریمی که بازیکن شیرازی است ، در پایان نیم فصل گذشته لیگ برتر از راه آهن تهران به سیاه جامگان پیوست و نقش بسیار زیادی در بقای این تیم مشهدی ایفاء کرد.
مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران یادآورشد: با جذب سید حسین کریمی ، تعداد بازیکنان جدید جذب شده در باشگاه خونه به خونه در نقل و انتقالات پیش فصل رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور به 12 نفر رسید.
نعمتی گفت : علیرضا مرزبان سرمربی این فصل تیم خونه به خونه مازندران درنخستین تمرین گروهی این تیم، از جذب سه بازیکن لیگ برتری خبر داده بود که با جذب سید حسین کریمی، باشگاه قصد به خدمت گرفتن یک دروازبان و یک مدافع وسط را که در لیگ برتر توپ می زنند، دارد.
باشگاه خونه به خونه مازندران یکی از پرکارترین تیم های امسال لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور لقب گرفت به طوری که مدیران متمول این باشگاه مرزبان ، سرمربی فصل گذشته پیکان تهران که تیمش را لیگ برتری کرد، دراین فصل به مازندران آوردند.
این باشگاه همچنین در رده بزرگسالان با رامتین سلیمان زاده، مهدی دغاغله، حمید کاظمی، مجتبی محبوب مجاز، عباس محمدرضایی، مهدی خیری، میثم نقی زاده، حامد زمانی، امید نظامی پور و سید حسین کریمی و سهمیه زیر 23 سال سعید صادقی و احسان سخندان قرارداد بست.
خونه به خونه با دستور سرمربی این تیم قرار داد محمد غلامی، روح الله باقری، هادی خیری، حسین نائیجی، محمد علیزاده و محمد خلیلی را هم تمدید کرد.