سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

یکپارچه‌سازی پیش‌دبستانی با سیاست‌های آموزش و پرورش دیده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

یکپارچه‌سازی پیش‌دبستانی با سیاست‌های آموزش و پرورش دیده شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش که در باشگاه فرهنگیان مرکز استان تشکیل شد، اظهار داشت: یکپارچه‌سازی پیش دبستانی با نگاه حکومتی و اجرای سیاست‌ها آموزش و پرورش دیده شود.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش در بحث هوشمندسازی مدارس باید مبادی درآمدی را احصا و در این حوزه گام بردارد، افزود: استانداری براساس ظرفیتی که دارد می‌تواند در هوشمندسازی مدارس کمک حال آموزش و پرورش باشد.

فلاح‌جلودار با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان اقدام خوبی برای درآمدزایی و تقویت بنیه مالی فرهنگیان است، تصریح کرد: فرهنگیان باید از مزایایی که از صندوق ذخیره فرهنگیان ایجاد می‌شود بهره‌مند شوند.

وی حضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مازندران را گامی برای رفع مشکلات آموزشی به ویژه آموزش و پرورش استان دانست و گفت: جلسه‌ اخیری که با نمایندگان مجلس در استان داشتیم مباحث مهم آموزش و پرورش که از دغدغه‌ها بود مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به گردشگرپذیر بودن استان، خاطرنشان کرد: لازم است بخش از مدارس استان به نحوی طراحی شود که قابلیت پذیرایی از گردشگران را داشته باشد.

این مسئول پیگیری مطالبات فرهنگیان را از موضوعات بررسی شده در جلسه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد و گفت: در جلسه اخیر با نمایندگان مجلس پیشنهاداتی داده شد تا اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیگیر حقوق فرهنگیان باشند.

فلاح‌جلودار در پایان بیان کرد: لازم است اعتباراتی برای بازسازی و نوسازی مدارس فرسوده مازندران در نظر گرفته شود.

{jcomments off}