جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

یتیمان زیر پوشش کمیته امداد بابل نیازمند حامیان جدید هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

یتیمان زیر پوشش کمیته امداد بابل نیازمند حامیان جدید هستند

سید حسین حسینی  افزود : هم انون مبلغ دریافتی هر یتیم در بابل به طور میانگین 600 هزار ریال در ماه است که این مبلغ به هیچ وجه پاسخگوی نیاز آنان نیست.

وی گفت : برای کاهش فشار اقتصادی از روی خانواده های صاحب یتیم ، مبلغ دریافتی برای هر فرد باید به دو میلیون ریال افزایش یابد.

او تعداد یتیمان زیر پوشش کمیته امداد بابل را یکهزار و یکصد نفر اعلام کرد و افزود : هم اکنون حدود سه هزار و 200 حامی ، سرپرستی این تعداد را با حمایت های مالی و معنوی برعهده دارند.

حسینی گفت : بیش از 80 درصد از یتیمان زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) بابل دانش آموز و دانشجو هستند که مبلغ دریافتی حتی برای هزینه تحصیلی آنان هم کفایت نمی کند.

وی افزود : امسال در روز عاشورای حسینی در صحن امامزاده قاسم (ع) بابل 60 حامی در قالب طرح ایتام ، سرپرستی جمعی از یتیمان را برعهده گرفتند که امیدواریم این اقدام خداپسندانه الگویی برای سایر افراد خیر قرار گیرد.

مسوول کمیته امداد امام (ره) بابل با بیان اینکه واحد طرح ایتام در ساختمان کمیته امداد این شهرستان در طول سال فعال است ، از افراد خیر و علاقه مند خواست تا برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری و یا با شماره تلفن 01112205381 و 01112220706 تماس بگیرند.

وی گفت : امیدواریم همه بابلی های مقیم در اقصی نقاط کشور همگام با دیگر شهروندان بابلی با برعهده گرفتن سرپرستی حداقل یک یتیم ، بتوانند مشکلات اقتصادی این خانواده ها را رفع کنند.(ایرنا)