سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

یازدهمی شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور/ شهروند در لیگ برتر فوتسال ابقا شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یازدهمی شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور/ شهروند در لیگ برتر فوتسال ابقا شد

یازدهمی شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور/ شهروند در لیگ برتر فوتسال ابقا شد


تیم فوتسال شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در پایان فصل به رتبه یازدهمی اکتفا کرد.

یازدهمی شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور/ شهروند در لیگ برتر فوتسال ابقا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، هجدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شامگاه دیروز با قهرمانی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران خاتمه پذیرفت و تیم فوتسال شهروند ساری در رده یازدهم جای گرفت.

در این دوره از مسابقات که 14 تیم در یک گروه به صورت رفت و برگشت با هم رقابت کردند در نهایت شهروند ساری به عنوان تنها نماینده فوتسال شمال کشور با کسب 28 امتیاز در مکان یازدهم جای گرفت و سهمیه خود را برای فصل آینده مسجل کرد.

شاگردان سیدمهدی ابطحی در تیم فوتسال شهروند ساری از 25 بازی خود در لیگ موفق به کسب هفت پیروزی، هفت تساوی، 11 شکست، 75 گل زده، 77 گل خورده و با تفاضل منهای دو با 28 امتیاز در رده یازدهم جای گرفتند.

این نتایج در حالی برای تیم شهروند ساری در این فصل رقم خورد که بازی برگشت دو تیم شهروند ساری و شهرداری ساوه با توجه به خرابی اسکوربرد در ساوه ناتمام ماند در این فهرست محسوب نشد و شهروند ساری با یک بازی کمتر به این نتیجه رسید.

البته با توجه به بقا شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور و سقوط شهرداری ساوه به لیگ پایین‌تر و با توجه به اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای بر دیدار مجدد نیمه دوم بازی ناتمام شهروند ساری و شهرداری ساوه را در روز سه‌شنبه 26 اسفند صادر کرد این بازی در هر شرایط جنبه تشریفاتی برای دو تیم دارد و شاید این هفته برگزار نشود.

لیگ برتر فوتسال کشور در فصل جاری در حالی خاتمه پذیرفت که با قهرمانی شاگردان وحید شمسایی در تیم تاسیسات دریایی تهران که 51 امتیاز کسب کرد همراه بود، صنایع گیتی‌پسند اصفهان با 50 امتیاز نایب قهرمان شد و مس سونگون تبریز با 45 امتیاز در جایگاه سوم جای گرفت.

همچنین در انتهای جدول نیز دو تیم پایاسازه تبریز و شهرداری ساوه با 21 امتیاز به عنوان تیم‌های سیزدهم و چهاردهم از لیگ برتر سقوط کردند و باید در فصل آینده در لیگ دسته اول فوتسال کشور به میدان بروند.

امیدواریم با همت و تلاش مدیریت باشگاه و حمایت مسئولان استانی و شهرستانی اما و اگرها برای ابقا تیم فوتسال شهروند ساری در بین هواداران دیگر وجود نداشته باشد و این باشگاه پرهوادار با اعتبار و بودجه لازم و همچنین جذب بازیکنان باتجربه و تاثیرگذار برای فصل آینده به عنوان یک مدعی در لیگ برتر فوتسال کشور حضور یابد.