سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

یادواره9 شهید روستای گونه کلای بابل برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره9 شهید روستای گونه کلای بابل برگزار شد

یادواره 9 شهید روستای گونه کلای از توابع بخش بابلکنار شهرستان بابل عصر امروز شنبه در مسجد جامع این روستا با حضور مردم و مسئولان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان برگزار شد.

یادواره9 شهید روستای گونه کلای بابل برگزار شد

امام جمعه بابل در این مراسم ضمن گرامیداشت رحلت پیامبر رحمت و مهربانی و همچنین سالروز شهادت امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) بیان داشت: شهدای گرانقدر ما با الگوگیری از پیامبر اسلام و ائمه معصومین در هشت سال دفاع مقدس افتخاراتی را خلق کردند که جهان همچنان حیرت زده است.
حجت الاسلام 'مجتبی روحانی' ادامه داد: آنچیزی که جنگ تحمیلی ما را با جنگ های معاصر دیگر متفاوت کرده است قدرت ایمان سربازان و شهدای گرانقدر مان بوده است.
وی اظهارداشت: جامعه ای که مسلح به قدرت ایمان و معنویت باشد در مقابل تمامی هجمه های نظامی و فرهنگی مقابله خواهد کرد.
روحانی گفت: مردم از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی ایران تاکنون همگام ، همپا و همراه با انقلاب پشتیبان این نظام اسلامی بوده و هستند.
وی اضافه کرد: شهدای ما با نثار خون خودشان از این انقلاب پاسداری و زمینه تثبیت حکومت اسلامی ایران را فراهم کردند.
امام جمعه بابل افزود: برگزاری یادواره شهدا نزدیک شدن به آرمان های شهداست و همه ما باید تلاش کنیم با ارج نهادن مقام شامخ شهدا راه این عزیزان را ادامه دهیم.
شهرستان 511هزار نفری بابل در استان مازندران یک هزار و 746 شهید در طول دوران انقلاب و جنگ تحمیلی به کشور تقدیم کرده و از این شهرستان چهار هزار و 600 نفر به افتخار جانبازی نایل امده 343 نفر نشان آزادگی دریافت کرده و 15 هزار رزمنده در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشتند.