جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

یادواره 54 شهید بازار و اصناف تنکابن برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره 54 شهید بازار و اصناف تنکابن برگزار می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تنکابن گفت: یادواره 54 شهید بازار و اصناف در این شهرستان برگزار می‌شود.

یادواره 54 شهید بازار و اصناف تنکابن برگزار می‌شود

علی رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در تنکابن گفت: با توجه به تقارن ایام سوگواری شهدای کربلا و سیدالشهداء، یادواره 54 شهید بازار و اصناف شهرستان و باشکوه خاصی در مسجد ولی عصر (عج) بازار شهر تنکابن برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته در شهرستان این یادواره با همکاری اتاق اصناف، ناحیه مقاومت بسیج، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دفتر نمایندگی ولی‌فقیه و نهاد نماز جمعه شهرستان و سایر نهادهای شهری و شهرستانی و اداره صنعت، معدن و تجارت و نیز با حضور سخنران کشوری پنج‌شنبه 14 آبان‌ماه از ساعت 10 صبح برگزار می‌شود و همانند سال‌های گذشته با استقبال امت حزب‌الله و مردم فهیم شهرستان از جمله مراسم معنوی خوبی در پاسداشت شهدا خواهد بود.

رحیمی خاطرنشان کرد: بازاریان و اصناف در جریان پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن همواره علاوه بر پشتیبانی از این رویدادها حضور فعال و فیزیکی پرشوری داشتند.

این مقام مسئول ادامه داد: اهداء 54 شهید اصناف و بازار شهرستان به نظام مقدس جمهوری اسلامی خود نشانگر این حقیقت است و امروز نیز که در شرایط ویژه‌ای قرار داریم بازاریان و اصناف کشور در جبهه اقتصاد مقاومتی در حال هدایت کشور در پیشانی جنگ اقتصادی قرار دارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تنکابن گفت: بنابر اطلاع از مقامات مسئول، سخنران ویژه این مراسم علیرضا زاکانی نماینده مجلس و عضو و مسئول کمیسیون بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی است.