سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

گیلان قهرمان شطرنج دانشجویان پسر دانشگاه آزاد کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

گیلان قهرمان شطرنج دانشجویان پسر دانشگاه آزاد کشور شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که در ساری برگزار شد، تیم شطرنج منطقه 17 (گیلان) با 21 امتیاز قهرمان شد و تیم های منطقه 12 (قزوین) با 17 امتیاز و منطقه 3 ( مازندران ) با 16.5 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

ˈهمایون توفیقیˈ، ˈسیدحامد موسویانˈ از قهرمان واستادان بزرگ شطرنج کشور، ˈبهروز مرادیˈ، ˈرضا محمودیˈ و ˈآرش آریانژادˈ اعضای تیم شطرنج گیلان قهرمان این رقابتها بودند.

همچنین ˈپویان جمال کاظمیˈ، ˈمهرداد صداقتیˈ، ˈجواد قربانیˈ و ˈپویان طهماسبیˈ برای تیم شطرنج قزوین و ˈسعید ولوکلاییˈ، ˈرضا نیکپورˈ، ˈعلی شعبانپورˈ، ˈپدرام اسفندیاریˈ وˈ محمد کریمیانˈ اعضای تیم شطرنج مازندران در این دوره از مسابقات بودند.

ˈسیدمحمد علی سادات منصوریˈ سرپرست فنی این مسابقات، و احمد رضایی داور بین المللی شطرنج کشور به عنوان سرداور مسابقات به همراه ˈرحمت الله روشنیˈ و ˈمحمد ابراهیم امینی فردˈ داوران رسمی کشور حضور داشتند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که عصر چهارشنبه با حضور ˈ احمدسعادتمندˈ مدیرکل و جمشیدپناه معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران، صالحی دبیر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی ساری برگزار شد، مدال و جوایز مسابقات به تیم ها و نفرات برتر اهدا شد.

مسابقات شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی کشور، از ششم تا دوازدهم شهریورماه در ساری برگزار می شود.