رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

گل های بهشتی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گل های بهشتی

Loading the player...

برنامه ای گفتگو محور، ویژه اعیاد شعبانیه به تهیه کنندگی میرشفیعی می باشد که همزمان با ولادت امام حسین ، در سه شب (21-23 اردیبهشت) از ساعت 21 زنده و مستقیم ، به مدت 60 دقیقه از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.

چه فرخنده و مبارک است پاسداشت مقام پاسداران اين حافظان مرزهاي شرف و آزادگي در خجسته زاد روز پر بركت حماسه آفرين واقعه جاودان عاشورا حضرت امام حسين(ع) و چه زيباست تقارن ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) با روز جانباز علمداران نام‌آور حماسه كربلا، عزيزانيكه نماد و تجسم واقعي شجاعت و فرزانگي بوده كه پرچم خونين انقلاب حسيني را با نثار جان خويش بر فراز قلل مرتفع تاريخ به اهتزاز در آورده‌اند.

 

سوم شعبان به نام روز پاسدار برگزیده شده است. روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی، روز تولد بزرگ پاسداری که با خون خود و فرزندان و یارانش، اسلام و مکتب را زنده کرد؛ مکتبی که نزدیک بود با کجروی های تفاله جاهلیت و برنامه های حساب شده همراه با شعارهای کفرآمیز، کم رنگ شود. البته اراده خدای بزرگ بر آن بوده و هست که اسلام رهایی بخش و قرآن هدایتگر را جاوید نگه دارد. در این دوران سیاه بود که امام حسین علیه السلام ، آن عصاره نبوت و یادگار ولایت، جان خود و عزیزانش را فدای عقیده خویش نمود تا در امتداد تاریخ، خون پاک او بجوشد و دین خدا را آبیاری کند.

این ویژه برنامه آیتمهای متنوعی دارد از جمله :گزارش مردمی-موسیقی و تصویر-مهمان ویژه-شعرخوانی-مهمان کارشناس و ....

سال تولید: 1395

عوامل برنامه:

مجری:ملک محمودی-محمدی

کارگردان:فرهاد بیژنی

دستیار: فاطمه بیژنی- وحدانی

تصویربردار:منفرد

نور:بیات

صدابردار:نصراله جمالیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام تشکر میکنم بابت برنامه خوبتان آشنا ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ۱۴:۲۰

آشنا
با سلام تشکر میکنم بابت برنامه خوبتان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ۱۴:۲۰