جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

گلزنی مهاجم آملی در دیدار تیم ملی نوجوانان ایران مقابل عربستان - نمایش محتوای خبر

 

 

گلزنی مهاجم آملی در دیدار تیم ملی نوجوانان ایران مقابل عربستان

علی فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، اظهار کرد: الهیار صیادمنش یکی از نوجوانان خوش‌نام فوتبال این شهرستان پس از دعوت به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان توانست با نمایش توانمندی‌ها در لیست نهایی ملی‌پوشان برای حضور در رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا قرار گیرد. وی افزود: صیادمنش با شرکت در مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا به میزبانی کشور هند در نخستین دیدار به مصاف تیم قدرتمند عربستان رفت. مربی سازنده فوتبال مازندران یادآور شد: این رقابت‌ها انتخابی جام جهانی فوتبال نوجوانان است و اهمیت بسیار زیادی برای کشورمان دارد. این مربی، ادامه داد: تیم فوتبال نوجوانان ایران اسلامی در نخستین دیدار در این دوره از مسابقات با نتیجه سه بر دو از سد عربستان گذشت که بازیکن آملی تیم ملی توانست یکی از گل‌های بازی را به ثمر برساند. فاضلی با اشاره به حضور سه بازیکن اثرگذار مازندرانی در این رویداد مهم، بیان کرد: الهیار صیادمنش در باشگاه آرش آمل پرورش یافت و از بازیکنان توانمند در پست خط حمله و مهاجم است. وی گفت: ورزش فوتبال از ورزش‎‌های پرطرفدار در شهرستان آمل است و تاکنون بازیکنان زیادی از این شهرستان راهی لیگ برتر و تیم‌های مطرح کشور شدند.

گلزنی مهاجم آملی در دیدار تیم ملی نوجوانان ایران مقابل عربستان

علی فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، اظهار کرد: الهیار صیادمنش یکی از نوجوانان خوش‌نام فوتبال این شهرستان پس از دعوت به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان توانست با نمایش توانمندی‌ها در لیست نهایی ملی‌پوشان برای حضور در رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا قرار گیرد.

وی افزود: صیادمنش با شرکت در مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا به میزبانی کشور هند در نخستین دیدار به مصاف تیم قدرتمند عربستان رفت.

مربی سازنده فوتبال مازندران یادآور شد: این رقابت‌ها انتخابی جام جهانی فوتبال نوجوانان است و اهمیت بسیار زیادی برای کشورمان دارد.

این مربی، ادامه داد: تیم فوتبال نوجوانان ایران اسلامی در نخستین دیدار در این دوره از مسابقات با نتیجه سه بر دو از سد عربستان گذشت که بازیکن آملی تیم ملی توانست یکی از گل‌های بازی را به ثمر برساند.

فاضلی با اشاره به حضور سه بازیکن اثرگذار مازندرانی در این رویداد مهم، بیان کرد: الهیار صیادمنش در باشگاه آرش آمل پرورش یافت و از بازیکنان توانمند در پست خط حمله و مهاجم است.

وی گفت: ورزش فوتبال از ورزش‎‌های پرطرفدار در شهرستان آمل است و تاکنون بازیکنان زیادی از این شهرستان راهی لیگ برتر و تیم‌های مطرح کشور شدند.