سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

گلبانگ ساحل - نمایش محتوای صدا

 

 

گلبانگ ساحل

تهیه کننده : هنگامه داوودی

گویندگان : مجید محمدی ، فاطمه محمدی نژاد 

گزارشگر: مرتضی میرزاده 

نویسنده نمایش: مجید محمدی

دستیار تهیه : فاطمه شافعیان

 

گلبانگ ساحل عنوان ویژه برنامه ای است به تهیه کنندگی هنگامه داوودی از شنبه - پنجشنبه ساعت 17:30 از به مدت 90 دقیقه از رادیو مازندران به صورت زنده پخش می شود.

برنامه عصرگاهی گلبانگ  ساحل که سالیان سال است این رسالت مهم را برعهده دارد امسال هم در فصل تابستان با رویکرد و اهتمامی ویژه در خدمت هم استانی های عزیز و مهمانان ارجمند استان مازندران خواهد بود تا ضمن پر کردن اوقات فراغت مخاطبان خود با بخش های شاد و سرگرم کننده و با اطلاع رسانی به موقع و ضروری در زمینه های مختلف گردشگری، حوزه سلامت و رعایت نکات ایمنی در سفر و پیشگیری از بیماری همه گیر کرونا و اطلاعات مربوط به راهداری و هواشناسی در خدمت مخاطبان خود باشد .

یکی از فصل های زیبای سال فصل تابستان است. فصلی پر از ویژگی های خاص برای خانواده ایرانی. از جمله تعطیلی مدارس و دانشگاه ها- فرصت گت و گذار در روستاها و شهرهای مختلف ایران- رونق بازار گردشگری و توریسم، دغدغه پرکردن اوقات فراغت بچه ها- رونق کلاس های تابستانی- ورزشی – درسی- هنری- ایجاد فرصت شغلی و کسب و کارهای فصلی( فصل تابستان) رونق بازارهای سنتی و بازار  صنایع دستی- فرصتی برای برگزاری جشنواره های  مختلف در شهر ها و روستاهای استان و توجه ویژه   خانواده ها و مسافران به استفاده از آب و هوای مناطق ییلاقی استان.

خانواده های ساکن در مازندران و همچنین نیازهای مسافران و گردشگران سایر  شهرها که برای گذران اوقات فراغت به شهرهای مختلف استان سفر کرده اند، رسیدگی نمایند.
در کنار  این دستگاه های اجرایی رسانه بومی استان به خصوص رادیو از گذشته تا کنون  این دغدغه را داشته است که در ایام تابستان میزبان خوبی برای مخاطبان خود باشد و بتواند با تهیه برنامه ایی پر بار، وزین ، و سرگرم کننده اوقات مفید و مفرح و شادی را برای آنان  رقم زدند.

سال تولید: 1399


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو