جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

گلبانگ ساحل - نمایش محتوای صدا

 

 

گلبانگ ساحل

Loading the player...
گلبانگ ساحل

عنوان برنامه ای تفریحی–سرگرمی به تهیه کنندگی رمضان کریمی نیا است که همزمان با عید سعید فطر همه روزه از ساعت 17 به مدت 120 دقیقه بطور زنده  از صدای مازندران پخش می شود.
هر تابستان همنوا با امواج دلنشین دریا و مرغان دریائی و هم آواز با پرندگان خوش آواز بیشه زاران و دشتهای وسیع مازندران و همصدا با مسافرین این دیار همیشه بهار و همدل با مردمان باصفا و مومن این سرزمین ولایت مدار، نوای خوش طنین گلبانگ ساحل نیز آغاز می شود و با جذب انبوهی از علاقمندان و مشتاقان ، خیل بیشماری از مردم را به رادیو ، این عمومی ترین و فراگیرترین رسانه همگانی معطوف می دارد. لذا لازم و ضروریست در جهت نشر فرهنگ خودی و نفی فرهنگ بیگانه این برنامه پرسابقه و پرشنونده هر چه بیشتر و جدی تر مورد حمایت و پشتیبانی مسئولین استان، بخصوص صدا و سیما بویژه صدای مرکز مازندران قرار گیرد.
این برنامه با هدف فراهم ساختن زمینه های مناسب برای بهره گیری هر چه بهتر از اوقات فراغت در ایام تابستان
ـ ایجاد انبساط خاطر در مخاطبان بویژه جوانانـ اطلاع رسانی در زمینه های گوناگون از جمله موقعیت تاریخی، فرهنگی، جغرافیایی، اقتصادی و اجتماعی استان و مسائل مربوط به سفر ارائه می شود.
نمایش-گزارش-موسیقی-اطلاع رسانی-بخش ورزشی -بخش هنری -ارتباط با دیگرمراکزصدا و سیمای استانها-بخش اتاق خبر رادیو گلبانگ ساحل  -بخش در جمع شما از آیتمهای این برنامه است. 

تاریخ تولید: 1394

مشاور تهیه:ذاکری
دستیار تهیه:قلی نژاد
نویسندگان:سعیدی فر-مجید محمدی-فاطمه محمدی نژاد-کریمی نیا
گزارشگران:سلمانپور-عسگری امینی-هدا روشن بخش
گویندگان:مجید محمدی-رحمان قدمی-محمد محمد خانی-محمد پناهی
صدابرداران:حق شناس-نتاج-میر قربان نژاد- نژاد احمد-سامی یوسفیپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو