رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

گروه موسیقی «کایر» در قائمشهر می نوازد - نمایش محتوای خبر

 

 

گروه موسیقی «کایر» در قائمشهر می نوازد

محمدرضا حمیدی مدیر برنامه گروه «کایر» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات برنامه گفت: این اجرا 30 مهرماه سال جاری به سرپرستی سید جمال محمدی در محل پارک ولی عصر قائم شهر و با حضور نورالله علیزاده، سید کمال محمدی در بخش موسیقی گیلان و مازندران، علیرضا شیروانی در بخش موسیقی خراسان، خسرو نصرتی در بخش موسیقی لرستان و کردستان به روی صحنه خواهد رفت.

وی در ادامه افزود: این برنامه شروع رسمی فعالیت های گروه «کایر» در ایران است، تاکنون این گروه در خارج از ایران بیش از 30 کنسرت برگزار کرده است.

حمیدی از برگزاری کنسرت این گروه، اواخر آذرماه سال جاری در کشور اسپانیا و ایام هفته وحدت در سالن همایشهای برج میلاد تهران خبر داد.
سید کمال محمدی (کمانچه باس و خواننده موسیقی مازندران و گیلان)، حمزه محمدی (بربط، کمانچه و بالابان)، محمد محمدی (دایره و دسرکوتن)، علی محمدی (تار و دوتار)، نرگس محمدی (دوتار و همخوان)، جمیله محمدی (دف و همخوان)، ندا شهرامیان (دف و همخوان)، رضا حسین زاده (تنبک و دف)، علیرضا شیروانی (دوتار و خواننده شمال خراسان «کرمانجل»)، خسرو نصرتی (خواننده لرستان و کردستان)، استاد نورالله علیزاده (خواننده و نوازنده لله وا)، سید جمال محمدی (سرپرست گروه، نوازنده کمانچه، سرنا، لله وا و قرنه) اعضا و نوازندگان گروه «کایر» را تشکیل می دهند.