سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

گام دوم - نمایش محتوای صدا

 

 

گام دوم

تهیه کننده : نیره زمانی 

نویسنده: سهراب تورانی
گوینده: کاظم سورتیچی
صدابردار:شهرام حق شناس
گزارشگر: رضا دلدار

گام دوم عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی نیره زمانی به مدت 10 دقیقه به صورت ضبطی از رادیو مازندران پخش می شود.

انقلاب اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.
در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

در این بیانیه رهبر معظم انقلاب به عنوان کشتی بانی که ما را از توفان‌ها به سوی ساحل نجات می‌برند، با رصد همه طوفان‌ها و امواج به همه شبهات در این بیانیه پاسخ داده اند و به عنوان یک راهکار، منشور و یک تصویر کلی از نظام دینی که چهل سال از آن گذشته است با مطالعه‌ای دقیق این بیانیه را در اختیار ما قرار داده اند.
رهبر معظم انقلاب در این بیانیه با توجه به نقاط قوت و شناخت نقاط  ضعف در چهل سال گذشته و ارتباط آینده به گذشته و تکیه بر جوان‌ها راهکار‌های مهمی را ارائه کرده اند.
حال باید اصول و دستاورد‌هایی را که بعد از چهل سال با عزت، اقتدار و استقلال و عظمت به دست آورده ایم بازخوانی کنیم.
بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.
گام دوم، انقلاب را به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی است نزدیک خواهد کرد.

آیتمهای برنامه : 

متن ، گزارش ، دعوت از کارشناس و استفاده از وله ها ، موسیقی های با کلام و بی کلام مربوط به چهل سالگی انقلاب و ... . 

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو