حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

گاز مناطق قطع شده منطقه راهبند ساری وصل می‌شود/ اجرای عملیات عمرانی بدون هماهنگی شرکت گاز بود - نمایش محتوای خبر

 

 

گاز مناطق قطع شده منطقه راهبند ساری وصل می‌شود/ اجرای عملیات عمرانی بدون هماهنگی شرکت گاز بود

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه گاز مناطقی از راهبند که به دلیل ترکیدگی لوله گاز قطع شده بود تا صبح وصل می‌شود، گفت: شهرداری ساری بدون هماهنگی اداره گاز اقدام به عملیات عمرانی کرده است.

گاز مناطق قطع شده منطقه راهبند ساری وصل می‌شود/ اجرای عملیات عمرانی بدون هماهنگی شرکت گاز بود

محمد‌اسماعیل ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری در ارتباط با ترکیدگی لوله گاز در زیر پل راهبند بلوار کشاورز این شهرستان اظهار کرد: حدود یک ساعت قبل پیمانکار بخش عمرانی شهرداری ساری که حین انجام عملیات اجرایی بود به لوله 6 اینچی گاز در این منطقه صدمه وارد کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری بدون هماهنگی اداره گاز اقدام به عملیات عمرانی کرده است، افزود: اقدامات عمرانی در مناطقی که لوله گاز قرار دارد حتماً باید با هماهنگی شرکت گاز و حضور نماینده اداره گاز انجام شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به حساسیت عملیات عمرانی در مناطقی که لوله‌های گاز وجود دارد و امکان آتش‌سوزی، انفجار در منطقه بیان کرد: از شهرداری به دلیل این ناهماهنگی در گذشته هم شکایت کرده بودیم و پیگیر این مسأله هم هستیم.

این مسؤول با اعلام اینکه عوامل شرکت گاز در منطقه حضور دارند و در حال انجام عملیات اجرایی هستند تصریح کرد: احتمال قطعی گاز در مناطقی از راهبند تا صبح ادامه دارد و شرکت گاز در حال رفع مشکل است.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه گاز برخی از مناطق قطع شده تا گاز شبکه تخلیه و برش لوله و جوشکاری آن انجام شود، تأکید کرد: سعی بر این است عملیات هرچه سریعتر انجام و گاز مناطق وصل شود.

به گزارش فارس، گاز مناطق میرجانی، طالقانی و دیگر مناطق در راهبند چند روز به‌دلیل جابه‌جایی لوله گاز قطع بود و با ترکیدگی لوله گاز در این منطقه و تا تعمیر آن تا صبح امروز گاز این مناطق قطع است.