جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

گاز رسانی به دو روستای بابل انجام می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

گاز رسانی به دو روستای بابل انجام می‌شود

حسین نیاز آذری صبح امروز در بازدید از پروژه مسکن کارکنان دولت و سازمان‌های بندپی بابل با گرامیداشت روز مهندس اظهار داشت: امروز در فضای مهندسی و کار و خدمت قرار داشته که به همت این سربازان عرصه علم و کار شاهد اجرای پروژه‌های مهم در سطح کشور هستیم.

وی افزود: امروز جامعه مهندسی با استفاده از تکنولوژی و مسائل فنی روز دنیا به ویژه در بخش مسکن بسیار خوب درخشید.

وی بیان داشت: ساخت مسکن مهر به عنوان نماد خدمت به مردم است که مهندسان با مدیریت درست زمانی توانستند در این عرصه ورود یافته و خدمات ارزنده‌ای ارائه دهند.

نماینده مردم بابل در مجلس در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز به کمک بانک توسعه تعاون شاهد موفقیت پروژه‌های مسکن مهر در عرصه‌های مختلف خود مالکی، خصوصی و دولتی هستیم.

نیازآذری با اشاره به اینکه نیازمند تلاش بیشتر در عرصه‌های مختلف هستیم، تصریح کرد: اگر بخواهیم کشور در مسیر آرمان‌های امام و منویات رهبری حرکت کند باید حمایت از تولید و تلاش مضاعف را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی افزود: امروز نیازمند تولید متنوع و با کیفیت لازم هستیم تا به اهداف نظام دست یابیم دراین راستا نیاز است که جامعه مهندسی و تولیدکنندگان‌ما این فضا را در جامعه مدیریت کنند.

این مسئول اذعان داشت: توجه به تولید، کار، تلاش و خدمت به ویژه در بخش مدیریت شهری باید مورد توجه قرار گیرد زیرا مدیریت شهری به عنوان حساس‌ترین مقوله کار و خدمت است.

وی بیان داشت: نیاز است در پروژه‌های شهری به مسائلی از قبیل بهداشت، فرهنگ بومی و منطقه‌ای، فضای سبز و ورزش توجه ویژه شده و همه امکانات در عرصه رفاه عمومی فراهم شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از سرمایه‌گذاران بخش‌های مختلف حمایت جدی می‌شود، گفت: پروژه مسکن کارکنان دولت و سازمان‌های بندپی بابل یکی از پروژه‌های مهم در خدمت‌رسانی به فرهنگیان و کارمندان زحمت‌کش بوده که با پیشرفت قابل تقدیری در حال اجرا است.

نیازآذری با اشاره به اینکه سعی ما نمایندگان بابل استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای آینده بهتر شهرستان است، گفت: با توجه به تامین اعتبار برای روستاهای بندپی غربی، به زودی گازرسانی به دو شهر باقیمانده خشرودپی و گلوگاه که دو بخش محروم نیازمند هستند انجام می‌شود.