جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

گاز ادارات مازندران ازساعت 15 امروز قطع می شود. - نمایش محتوای خبر

 

 

گاز ادارات مازندران ازساعت 15 امروز قطع می شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: با توجه به تداوم سرما وبه منظور حفظ شبکه خانگی گاز، با ابلاغیه معاون سیاسی امنیتی استاندارمازندران به فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی، گاز ادارات مازندران از ساعت 15 امروز قطع می شود.

گاز ادارات مازندران ازساعت 15 امروز قطع می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: با توجه به تداوم سرما وبه منظور حفظ شبکه خانگی گاز، با ابلاغیه معاون سیاسی امنیتی استاندارمازندران به فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی، گاز ادارات مازندران از ساعت 15 امروز قطع می شود.
ابراهیم زاده با اشاره به اینکه، برای اطمینان از قطع بودن گاز ادارات، ماموران شرکت گاز از ادارات بازرسی می کنند افزود: گاز صنایع استان نیز با جایگزینی سوخت دوم قطع شده است.
وی از افزایش 20 درصدی مصرف گاز در استان خبردادو میزان مصرف گاز را 24 ساعت گذشته در مازندران 26 میلیون متر مکعب اعلام کرد.
ابراهیم زاده با بیان اینکه در حال حاضر نانوایی های مازندران مشکل گاز ندارند و تنها  مشترکان گازشهرستان بابل اکنون با افت فشار گاز خانگی مواجه اند، به مشترکان خانگی توصیه کرد برای تنظیم ریگلاتورها در شرایط افت شدید وقطع جریان گاز،با سامانه 194تماس بگیرند تا ماموران این شرکت به خدمات دهی اقدام کنند.
بگفته وی؛از یک میلیون و 250 هزار مشترک گاز مازندران، 70درصد مصرف کنندگان بخش خانگی هستند.