سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

کیک بوکسینگ مازندران نایب قهرمان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کیک بوکسینگ مازندران نایب قهرمان کشور شد

علیرضا قلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: تیم جوانان کیک بوکسینگ مازندران که در مسابقات انتخابی تیم ملی در قزوین شرکت کرد موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد.

وی گفت: ورزشکاران جوان رزمی مازندران توانستند با درخشش خود برای نخستین بار در تاریخ هیئت ورزش‌های رزمی استان به مقام نایب قهرمانی دست یابند‌.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی مازندران گفت: در این مسابقات که به صورت آزاد برگزار شد تیم مازندران با کسب دو مدال طلا، سه نقره و دو برنز پس از تیم قم به مقام نایب قهرمانی رسید.

قلی‌زاده افزود: به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم تیم کامل را به این مسابقه اعزام کنیم که در این صورت تیم مازندران بدون شک قهرمان ایران می‌شد.

وی با تقدیر از سرمربی تیم اعزامی استان در این دوره از مسابقات گفت: مجتبی حسینی و علی اکبری هدایت تیم منتخب کیک بوکسینگ مازندران را بر عهده داشتند.

قلی‌زاده خاطرنشان کرد: علی علی‌پور در وزن 60 کیلوگرم به مدال طلا و حسین یزدانی در 71 به مدال طلا به عنوان دو مازندرانی با برتری مقابل تمامی حریفان به مدال طلا رسیدند.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی مازندران در پایان از کسب پنج مدال نقره و برنز ورزشکاران مازندرانی خبر داد و افزود: حسین اکبری در وزن 48 کیلوگرم، حسین قاسم‌زاده در وزن 60 و سید‌مهدی حسینی در وزن 81 کیلوگرم به سه مدال نقره و اسماعیل مهروز در وزن 60 کیلوگرم و علیرضا سیار در وزن 71کیلوگرم به دو مدال برنز رسیدند.