سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

کوک بهاری - نمایش محتوای صدا

 

 

کوک بهاری

تهیه کننده : سعید نعمتیان

کوک بهاری عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی سعید نعمتیان به تعداد 15 برنامه در ایام نورز ساعت 19 به صورت زنده پخش خواهد شد.

رادیو به عنوان رسانه ایی همیشه همراه و قابل دسترس برای اغلب مردم رسالت سنگینی به دوش خود دارد و می بایست در تمام برنامه های خود نیاز مخاطب که اصلی ترین داور و کارشناس برنامه های آن است را برآورده سازد.

این وظیفه در شبکه های استانی دوچندان می شود و با توجه به علاقه مندی مخاطبان به فرهنگ استان خود، هدف برنامه سازان آن شبکه استانی را مشخص می شود.
یکی از عناصر مهم در رادیو موسیقی است و همینطور احترام به سلیقه ی مخاطبان در این حوزه، مراکز صدا و سیما و اغلب شبکه های سراسری در ساختار کنداکتور خود برنامه های متنوعی را با نگرش انتخاب موسیقی از سوی مخاطب طراحی کردند و با این شیوه مشارکت شنوندگان خود را در برنامه ها دوچندان نمودند.
رادیو مازندران هم در این سال ها با برنامه ی پر مخاطب طراوت همراه شنوندگان خود بوده ولی از آنجایی که تعدد پخش اینگونه برنامه در شبکه های سراسری و همچنین تنوع در آن برنامه ها وجود دارد می بایست برنامه ی طراوت از مسیر و شیوه ی جدیدی برای جذب مخاطب بهره گیرد. لذا با همفکری برنامه سازان در این حوزه طرحی را تقدیم می نماییم تا با نگاه مثبت شما مدیران رادیو مازندران اجرایی گردد

این برنامه زنده با توجه به مخاطب بالای خود، به تمام مناسبت ها و نامگذاری های تقویم رسمی کشور توجه دارد و سعی می کند انتخاب های خود را متناسب با این موضوعات انجام دهد. از جمله به شعار سال که متناسب با آن از مطالب و سرودهای مناسب استفاده شود.

 

آیتمهای برنامه :

پخش موسیقی به انتخاب مردم ، معرفی مقامهای  موسیقی مازندران و ... .

 

سال تولید: 1400


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو