سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا بود - نمایش محتوای خبر

 

 

کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا بود

امام‌جمعه بهنمیر با بیان اینکه کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا بود، گفت: امروز همان شیطان بزرگ در مسأله برجام بدعهدی می‌کند.

کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا بود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، حجت‌الاسلام محمدحسن شریف‌تبار در خطبه‌های نماز جمعه بهنمیر ضمن تبریک میلاد بابرکت امام رضا(ع)، اظهار کرد: پیام سیره سیاسی امام رضا(ع) مبارزه خستگی‌ناپذیر و دائمی علیه استکبار است.

وی افزود: هدف از مبارزه امام رضا(ع) تشکیل نظام حکومتی بر اساس امامت بوده است.

امام‌جمعه بهنمیر با اشاره به 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، تصریح کرد: آزادگان گنجینه‌های ارزشمندی هستند و خاطرات آن‌ها پلی برای انتقال فرهنگ عزت و استقامت ملت ایران به نسل‌های آینده است.

این مسؤول به کودتای 28 مرداد آمریکا و انگلیس اشاره کرد و گفت: اشتباه دولت وقت اعتماد به آمریکا بود و آمریکا با انگلیس به همراه هم دولت ملی را ساقط کردند که سبب مسلط شدن دوباره طاغوت به ملت ایران شد.

شریف‌تبار با بیان اینکه کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا بود، اظهار کرد: امروز همان شیطان بزرگ در مسأله برجام بدعهدی می‌کند و همچنان آمریکا مورد اعتماد نیست.

وی ادامه داد: امروز جنگ‌های منطقه کشتار مردم مظلوم یمن و سوریه با پشتیبانی آمریکا انجام می‌گیرد.

خطیب جمعه بهنمیر در پایان خطبه‌های نماز به دیدار وزیر و معاونان وزارت اطلاعات با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان‌(عج) چشمان بیدار نظام اسلامی هستند.