رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

کندی سرعت اینترنت ساری برای مخابرات نیز محرز شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کندی سرعت اینترنت ساری برای مخابرات نیز محرز شد

کندی سرعت اینترنت ساری برای مخابرات نیز محرز شد


مدیر شرکت مخابرات ساری با اشاره به اینکه کندی سرعت اینترنت برای ما نیز محرز شده‌ است، گفت: تا یک ماه آینده به‌صورت کلی مشکلات قطعی اینترنت ساری برطرف می‎شود.

کندی سرعت اینترنت ساری برای مخابرات نیز محرز شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، طی هفته‌های اخیر کاربران اینترنت مخابرات شهرستان ساری با مشکل قطعی مکرر اینترنت مواجه هستند که این موضوع نارضایتی‌های بسیاری را به دنبال داشته است و کاربران خواستار رسیدگی به این مشکل هستند.

همچنین علاوه بر قطعی‌های مکرر اینترنت، سرعت آن نیز دچار نوسان بسیاری بوده و کاهش سرعت سبب شده تا بسیاری از کاربران نتوانند از پایگاه‌های اینترنتی مورد نظر خود استفاده کنند.

بسیاری از کاربران در طول ساعات و طی دفعات مختلف  با مشکل قطعی و اختلال روبرو بوده و بارها این موضوع را به شرکت مخابرات اعلام کردند ولی تاکنون این مشکل حل نشده‌ است.

هادی بریمانی مدیر شرکت مخابرات ساری در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به اینکه کندی سرعت اینترنت برای ما نیز محرز شده‌ است، گفت: در حال حاضر پنج دستگاه اس‌.تی‌.ام‌.وان ( STM1) خریداری شده و به‌زودی تا یک ماه آینده وارد مدار می‌شود که با بهره‎برداری از آن به‌صورت کلی مشکلات قطعی اینترنت برطرف می‎شود.