جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

کندلوس قهرمان فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت - نمایش محتوای خبر

 

 

کندلوس قهرمان فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت

تیم فوتسال ستاره‌طلایی کندلوس قهرمان فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت شد.

کندلوس قهرمان فوتسال یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، یک‌دوره مسابقه فوتبال به‌مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان مصطفی شیخ‌الاسلامی‌کندلوس و میثم ملایی‌کندلوسی دو شهید مدافع حرم و امنیت که از صبح امروز در شهرستان چالوس برگزار شد، امشب با قهرمانی تیم فوتسال ستاره طلایی کندلوس پایان یافت.

در این مسابقات که با حضور چهار‌ تیم در سالن شهدای هفتم تیر چالوس برگزار شد مسئولان استانی و شهرستانی و نیز چهره‌های ورزشی ملی و جهانی، ورزش‌کاران، اقشار مختلف مردمی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حضور داشتند.

دیدار رده‌بندی بین تیم‌های فوتبال شهید جمشید شیخ‌الاسلامی و شهدای کندلوس برگزار شد که با نتیجه سه بر صفر به‌سود شهدای کندلوس پایان یافت و عنوان سومی را کسب کرد.

در فینال نیز تیم‌های فوتبال ستاره‌ طلایی کندلوس و پیام شهدای میرکلا به دیدار هم رفتند که این مسابقه شش بر دو به سود ستاره طلایی پایان یافت و این تیم جام قهرمانی را بالای سر برد.

به گزارش فارس، شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی‌کندلوس در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب کبری (س) و شهید «میثم ملایی‌کندلوسی» از عوامل پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در منطقه قیام‌دشت تهران در ماموریت تعقیب اطلاعاتی اراذل و اوباش و قاچاق‌چیان موادمخدر به دلیل اصابت گلوله به پهلو مجروح و پس از انتقال به‌بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.