جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت دهه فجر در مازندران تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت دهه فجر در مازندران تشکیل شد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از تشکیل کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت دهه فجر در این استان خبر داد.

کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت دهه فجر در مازندران تشکیل شد

به گزارش روز شنبه روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران قاسم عزیز زاده گرجی افزود امسال نیز با فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این اداره کل در قالب کمیته کودک ونوجوان و با مشارکت دستگاه های مرتبط با حوزه کودک ونوجوان به برنامه ریزی برای گرامی داشت این دهه اقدام می کند.
رییس کمیته کودک ونوجوان دهه فجر مازندران هدف از تشکیل این کمیته را شناساندن آرمانهای انقلاب اسلامی و اهمیت حراست و انتقال ارزشهای آن بویژه در میان گروه سنی کودک و نوجوان اعلام کرد.
وی افزود: این کمیته با برنامه ریزی و برگزاری برنامه های فرهنگی، جشن و سایر فعالیت ها تلاش دارد تا نسبت به انتقال شایسته و موثر خاطرات روزهای انقلاب و تبیین هنرمندانه ارزش های انقلاب اسلامی به کودکان ونوجوانان برنامه ریزی کرده و در این زمینه از توان و ظرفیت سایر دستگاه های مرتبط با کودک ونوجوان بهره گیرد.
او یاد آور شد: با دعوت از اعضا و تشکیل جلسات گوناگون برنامه های پیشنهادی اعضا جهت گرامیداشت دهه فجر مورد بررسی و دستور کار قرار خواهد گرفت تا بتوان با استفاده از خرد جمعی و ظرفیت سایر دستگاه های مرتبط با حوزه کودک ونوجوان، دین خود را در جهت تحکیم آرمان های انقلاب اسلامی و راه امام راحل و شهدا ادا کرده باشیم.
وی با اشاره به شعور و اندیشه بالای کودکان ونوجوانان خواستار برگزاری جلسات و برنامه ریزی لازم برای گرامی داشت دهه فجر امسال شد.
او از آموزش و پرورش، اداره کل امور شهری استانداری مازندران، اوقاف و امور خیریه ، کمیته امداد امام خمینی ، بهزیستی ، سازمان تبلیغات اسلامی، صداو سیمای مرکز استان، تربیت بدنی، جمعیت هلال احمر ، سازمان بسیج دانش آموزی ، اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی به عنوان دستگاه های مرتبط با کمیته مذکور نام برد.