سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

کمک 300 میلیون ریالی خیر چالوسی به دانش‌آموزان نیازمند - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 300 میلیون ریالی خیر چالوسی به دانش‌آموزان نیازمند

مدیر کمیته امداد امام خمینی چالوس از کمک 300 میلیون ریالی خیر نیکوکار چالوسی برای دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.

کمک 300 میلیون ریالی خیر چالوسی به دانش‌آموزان نیازمند

علی‌اصغر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس با اشاره به اینکه یکی از نیکوکاران شهرستان چالوس در اقدامی خداپسند مبلغ 300 میلیون ریال به‌جشن عاطفه‌های کمیته امداد امام(ره) چالوس کمک کرد، گفت: این خیر چالوسی با اهداء پوشاک به ارزش 300 میلیون ریال برای دانش‌آموزان زیر پوشش کمیته امداد در جشن عاطفه‌ها سهیم شد.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها همزمان با آغاز سال تحصیلی در سراسر کشور در 2 مرحله زمانی، نیمه‌دوم شهریورماه و 10 مهر ماه برگزار می‌شود، افزود: در جشن عاطفه‌های سال گذشته 570 میلیون ریال هدایای مردمی اعم از نقدی و غیر‌نقدی جمع‌آوری شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی چالوس عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود این میزان امسال با همکاری مردم خیر و نیکوکار 25 تا 30 درصد افزایش یابد.

وی با اعلام اینکه حدود 400 نفر دانش‌آموز و دانشجو مددجوی کمیته امداد امام خمینی شهرستان چالوس هستند، افزود: در حال حاضر در شهرستان چالوس حدود 100 مدرسه فعالیت می‌کند که تمامی این مدارس در جشن عاطفه‌ها  فعال خواهند بود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در جشن عاطفه‌ها گروه دانش‌آموزان بی‌بضاعت جزو گروه هدف نهاد کمیته امداد امام(ره) هستند، خاطر‌نشان کرد: کمک‌هایی که در مرحله اول جمع‌آوری می‌شود به دانش‌آموزان بی‌بضاعت زیر حمایت کمیته امداد اختصاص می‌یابد.

وی در پایان با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها فقط در مدارس اجرا خواهد شد و مدیران مدارس با تشخیص خود بخشی از هدایای نقدی و غیر‌نقدی جمع‌آوری شده را به دانش‌آموزان بی‌بضاعت همان مدرسه اهدا می‌کنند، گفت: امسال 16 هزار پاکت هدیه در بین دانش‌آموزان در مدارس شهرستان توزیع می‌شود و دانش‌آموزان هدایای نقدی خود را در 10 مهر (مرحله دوم جشن عاطفه‌ها) در مراسم خاصی به مسؤولان مدرسه تحویل می‌دهند.