سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

کمک 3 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 3 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران از کمک بیش از 3 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات در سال گذشته خبر داد.

کمک 3 میلیارد تومانی مردم مازندران برای بازسازی عتبات عالیات

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدحسن اصغری در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه در سال گذشته مردم مازندران بیش از 3 میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیت کمک کردند، گفت: از این مقدار 2 میلیارد و 800 میلیون تومان وجه نقد و بقیه سایر وجوهات بوده است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران به اقدامات انجام شده مردم مازندران برای بازسازی و ساخت ضریح ائمه اطهار در عراق اشاره کرد و افزود: از زمان راه‌اندازی این ستاد در استان تاکنون بیش از 10 میلیارد تومان پول و وجوهات نقدی و غیرنقدی توسط مردم در اختیار ستاد قرار گرفت.

اصغری با اعلام اینکه مردم مازندران از نظر نیروی کار نیز همکاری مناسبی با ستاد داشتند، خاطرنشان کرد: بیش از 900 نیروی کار تخصصی برای بازسازی عتبات عالیات در مدت سال 83 تا 94 با این ستاد همکاری کردند و در اماکن مورد نظر حضور یافتند.

وی به تغییر و تحول ایجاد شده در بدنه ستاد عتبات و عالیات چند شهر استان نیز اشاره کرد و افزود: مسئولان ستاد عتبات و عالیات در شهرهای گلوگاه، ساری، قائم شهر و چالوس تغییر و خدمتگزاران جدیدی به بدنه ستاد اضافه شدند و مسئول ستاد شهرستان ساری در ستاد مرکزی مشغول فعالیت شد.

مسئول ستاد عتبات و عالیات مازندران با اعلام اینکه شهرستان سیمرغ در سال گذشته بیشترین کمک را برای بازسازی عتبات عالیات در مازندران داشت، گفت: پس از شهرستان سیمرغ مردم بهنمیر و پس از آن مردم مرکز استان سهم بیشتری از دیگر نقاط استان برای کمک به بازسازی و بهسازی عتبات عالیات داشتند.