رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

کمک 293 میلیارد تومانی خیران مدرسه‌ساز مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمک 293 میلیارد تومانی خیران مدرسه‌ساز مازندران

کمک 293 میلیارد تومانی خیران مدرسه‌ساز مازندران


مدیرکل نوسازی مدارس مازندران گفت: سال گذشته خیران مدرسه‌ساز مازندرانی 293 میلیارد تومان کمک کردند.

کمک 293 میلیارد تومانی خیران مدرسه‌ساز مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، قربانعلی شیرزاد صبح امروز در هفدهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز مازندران که در مجتمع تفریحی توریستی میزبان بابلسر برگزار شد، اظهار کرد: خیران مدرسه‌ساز مازندران در سال گذشته بیش از 293 میلیارد تومان به مدرسه‌سازی کمک کردند.

وی با بیان اینکه تاکنون 80 درصد تعهدات خیران مدرسه‌ساز مازندرانی محقق شده است، اضافه کرد: در حال حاضر 97 پروژه مدرسه‌سازی توسط خیران و دولت در مازندران در حال اجرا‌ست که 21 پروژه خیران در حوزه مدرسه‌سازی به صورت دولتی اعتبار آن تامین شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس مازندران با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از پروژه‌های مدرسه‌سازی در دست اجرا بیش از 78 هزار متر مربع به زیربنای فضاهای آموزشی اضافه می‌شود، تصریح کرد: با بهره‌برداری از 97 پروژه مدرسه‌سازی 486 کلاس درس به فضاهای آموزشی اضافه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز با اشاره به اینکه مدرسه اساس جامعه است، گفت: نظام تعلیم و تربیت جامعه را به تعالی می‌رساند.

سیدعلی قاسمی با بیان اینکه نشاط، هم‌دلی وهم‌زبانی از موضوعات مهمی است که در مدرسه آموخته می‌شود، افزود: تولید نسل شایسته کار مدرسه است.

وی با اشاره به اینکه در مدرسه دانش‌آموزان هنرمند می‌شوند، اضافه کرد: اگر انسان هنر درست زندگی کردن را بیاموزد در صدر قرار دارد.

قاسمی با اشاره به اینکه خیران مدرسه‌ساز خانه انسانی را بنا می‌کنند، گفت: اقدام خیران مدرسه‌ساز هیچ‌گاه ضایع نمی‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندرانی نیز با بیان اینکه انسان در زمان حیات به دنبال خرسندی مطلق است، گفت: فتوت نشانه بارز جوانمردی است.

علیرضا یونسی با اشاره به اینکه خیران مدرسه‌ساز تبلور عینی و صفت بارز خدایی هستند، افزود: جامعه از خیران مدرسه‌ساز به پاکی یاد می‌کند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران اقدام خیر خیران مدرسه‌ساز را مبارزه با جهل دانست و تصریح کرد: نگاه خیران مدرسه‌ساز توسعه فرهنگی در جامعه است.

به گزارش فارس، بیش از 650 خیر مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار میزبان این جشنواره هستند که در این مراسم از 30 خیر مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار تجلیل می‌شود.