رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

کمک 23 میلیارد تومانی خیران مدارس در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 23 میلیارد تومانی خیران مدارس در مازندران

معاون عمرانی استاندار مازندران از کمک 23 میلیارد تومانی خیران مدرسه‌ساز مازندران سال گذشته برای کمک به مدرسه‌سازی در استان خبر داد.

کمک 23 میلیارد تومانی خیران مدارس در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی نبیان ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مازندران در استانداری با اشاره به اینکه مراسم تجلیل از مقام معلم در باید به صورت بسیار شایسته برگزار شود، اظهار کرد: مسئولان استانی زمینه‌ تجلیل از معلمان خویش را فراهم کنند.

وی با اعلام اینکه مسئولان استانی و آموزشی تنها به برگزاری مراسم تجلیل از معلمان در مناطق 32 گانه استان اقدام نکنند، افزود: با برنامه‌ریزی شرایط برگزاری این مراسم در بیشتر مدارس استان با حضور مسئولان و با انعکاس گسترده‌ رسانه‌ای همراه شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران در ادامه خواستار برگزاری مراسم تجلیل از خیران مدرسه‌ساز در استان شد و گفت: این افراد با نثار اموال خود گام بزرگی در رفع مشکلات آموزش و پرورش برمی‌دارند.

وی با اعلام اینکه مراسم نکوداشت از خیران مدرسه‌ساز استان نیز باید با شکوه برگزار شود، گفت: خیران مدرسه‌ساز مازندرانی 23 میلیارد تومان برای اهداف از پیش تعیین شده آموزش و پرورش در استان هزینه کردند.

نبیان در ادامه خواستار همکاری مناسب شهرداران استان با آموزش و پرورش در ارتباط با پرداخت سهم تعیین شده قانونی شد و یادآور شد: مسئولان آموزش و پرورش پیگیری لازم برای دریافت این حق‌السهم قانونی را انجام دهند.