سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کمک 200 میلیون تومانی خیران بهشهری در جشن رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 200 میلیون تومانی خیران بهشهری در جشن رمضان

موسی عمادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: کمیته امداد امام‌خمینی(ره) با هدف توسعه و ترویج فرهنگ اکرام و انفاق و سنت‌های حسنه در جامعه اقدام به برگزاری جشن رمضان نمود.

وی در مورد برپایی غرفه‌ها در این جشن افزود: در این غرفه‌ها دستاوردهای مددجویان خودکفا شده کمیته امداد عرضه و به فروش گذاشته شد.

عمادی از کمک‌ها و مساعدت‌های خیران و مسؤلان بهشهری خبر داد و گفت: 200 میلیون تومان از اول ماه مبارک رمضان تاکنون از سوی خیران و حامیان و مسئولان ادارات در بازدیدهای طرح مفتاح‌الجنه جزء تعهدات بوده و جامعه عمل پوشانده شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی بهشهر به بیان انفاق و کمک به نوعدوستان در ماه رمضان پرداخت و از مردم خیر این شهرستان خواست تا به‌ عنوان یار و مددکار زحمتکشان این نهاد را تنها نگذارند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی به برکت ابتکار حضرت امام(ره) از نهادها و نمادهای مهم کشورمان است، به نقش موثر این نهاد در فقرزدایی از یک سو و از سوی دیگر برای فرهنگ سازی جامعه اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: این نهاد با اقدامات فرهنگی و رسیدگی به خانواده منشاء خیرات و برکات برای خانواده های بی بضاعت است.