جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کمک 1.5 میلیاردی نکایی‌ها در جشن رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 1.5 میلیاردی نکایی‌ها در جشن رمضان

سیدموسی عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نکا اظهار داشت: جشن رمضان به منظور تعالی‌بخشی به ارزش‌های ناب اسلامی و استفاده بهینه از ظرفیت معنوی این ماه برای مشارکت خیرین در طرح‌های فقرزدایی برگزار شد.

وی بیان داشت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی فراوانی در این جشن به افراد زیر پوشش این نهاد انجام شد که بیانگر توجه مردم نوع‌دوست ما به افراد جامعه و مستمندان است.

عمادی در ادامه از برپایی بازارچه خیریه امداد در رمضان سال جاری خبر داد و یادآور شد: تولیدات خودکفایی مددجویان این نهاد در بازارچه جشن رمضان در این بازارچه عرضه می‌شود.

وی، احیای فرهنگ و سنت حسنه اسلامی و ارائه توانمندی‌های خانواده‌های تحت حمایت این نهاد، آشنایی مردم و مسئولان با فعالیت‌های کمیته امداد را از اهداف برگزاری جشن رمضان و بازارچه مددجویان کمیته امداد عنوان کرد.

این مسئول تصریح کرد: همزمان با برگزاری مراسم جشن رمضان، بازارچه خیریه جشن رمضان در چهارراه شهرداری نکا برپا شده که شهروندان خیر با خرید محصولات این بازارچه می‌توانند در توسعه اشتغال، مددجویان را یاری می‌کنند.

وی ادامه داد: این بازارچه خیریه تا پایان ماه مبارک رمضان دایر است و انواع پوشاک، مواد غذایی و مایحتاج عمومی و ارزاق به معرض نمایش و فروش گذاشته شده و هنگام افطار غذای گرم نیز به معرض فروش گذاشته می‌شود.

مدیر کمیته امداد نکا اذعان داشت: علاقمندان به بازدید از بازارچه می‌توانند با حضور در محل برگزاری جشن رمضان و از محصولات و صنایع دستی مددجویان نیز بازدید کنند.

عمادی متذکر شد: برگزاری جشن رمضان و بازارچه خیریه فرصت مغتنمی است تا عملکرد و خدمات کمیته امداد به مردم معرفی شود.

وی در پایان یادآور شد: امسال حدود 20 غرفه عرضه تولیدات خودکفایی مددجویان تحت حمایت در گروه‌های شغلی پوشاک، صنایع دستی، مواد غذایی و... دایر است.