جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

کمک به نیازمندان از ذخایر الهی است - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک به نیازمندان از ذخایر الهی است

ˈ علیرضا یونسی رستمی ˈ شنبه شب در آیین پذیرایی از یتیمان تحت حمایت کمیته امداد امام استان مازندران در ساری گفت : یکی از زیبائیها و محبوبیت انسان نزد خداوند خیرخواهی ، حس نوع دوستی و بخشش دیگران است.

وی افزود : خداوند انسانهای رستگار ، عدالت خواه ، پرهیزکار و پاک را دوست دارد ، لذا انسانهای خیرخواه جزو صالحان محسوب می شوند.

وی بخشش انسان های نیازمند در ماه مبارک رمضان را یک اقدام انسانی و خدا پسندانه دانست و اظهار داشت : به طورقطع کسانی که در تنگدستی و بیچارگی انسانها را یاری می کنند از جایگاه و محبوبیت بالایی نزد خدا برخوردارند.

معاون استاندار مازندران همچنین به فضلیت ماه مبارک رمضان اشاره و بیان داشت : ماه مبارک رمضان ماه بهار قران ، ماه رحمت و بخشش و ماه پاکی از گناهان است.

یونسی رستمی با اشاره به میلاد با سعادت امام حسن مجتبی ( ع ) گفت : سعادت مند کسانی هستند که در این ایام مبارک برای دستگیری و سرپرستی یتیمان با حمایت مالی و معنوی خود دلهای مستمندان را شاد می کنند.

در این مراسم مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مازندران نیز گفت : در ایام ماه مبارک رمضان این نهاد طرح مفتاح الجنه ( دیدار با خانواده نیازمندان ) ، اطعام نیازمندان ، برگزاری سفره افطاری ، طرح اکرام ایتام و توزیع سبد غذایی بین نیازمندان را در حال اجرا دارد.

ˈ تیمور طهماسب پور ˈ افزود : 40 هزار همیان مولا بین اصناف استان توزیع شده و این کیسه ها سپس بین 21 هزار خانواده نیازمندان تحت حمایت این نهاد توزیع شد.

وی اضافه کرد : 30 هزار حامی سرپرستی پنج هزار و 500 یتیم را در سال گذشته برعهده داشتند که در این مدت برای هر یتیم 160 هزار تومان کمک کردند.

در پایان این مراسم خیرین مبالغ مختلفی را برای کمک به یتیمان و خانواده های نیازمند کمک کردند.