جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

کمبود دارو در مراکز درمانی عباس‌آباد مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کمبود دارو در مراکز درمانی عباس‌آباد مازندران

سید امیر حسینی‌جو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عباس‌آباد درباره آخرین وضعیت مناطق بحران‌زده این شهرستان از تخریب 200 واحد مسکونی، تجاری، صنعتی، دامداری و کشاورزی خبر داد و گفت: این واحدها از 30 تا 100 درصد خسارت دیدند.

وی با اعلام اینکه یک شرکت بزرگ تولیدی پوشاک در این شهرستان به میزان 100 درصد تخریب و دچار خسارت شد، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی خسارت‌های وارده در شرایط فعلی بین 7 تا 10 میلیارد تومان بوده است.

فرماندار عباس‌‌‌آباد با اشاره به اینکه تاکنون 80 درصد راه‌های روستایی این شهرستان باز شده است، گفت: در محورهای کناره همچنان با مشکل تردد مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه افت فشار گاز در این شهرستان محسوس است، درباره باز و یا بسته بودن ادارات و نهادها در این شهرستان گفت: ادارات و شهرستان‌های که راه دسترسی برای آنها باز بود، بازگشایی شدند اما بعضی از ادارات امکان ورود به آنجا وجود نداشت بسته است.

حسینی‌جو از وصل شدن 90 درصد برق مناطق در این شهرستان خبر داد و گفت: در صورت ورود تجهیزات امدادی و خودروهای لجستیکی ظرف 10 روز آینده در این شهرستان شرایط به حالت عادی باز می‌گردد.

وی اقلام مورد نیاز برای خروج از بحران را خودروهای لجستیکی، بیل مکانیکی، ماشین‌های کمک‌دار، کنسرو، نان، آب معدنی، چکمه، لباس‌های بادگیر برشمرد و تصریح کرد: در مراکز درمانی ویزیت بیماران انجام می‌شود اما با کمبود دارو مواجه هستیم.