سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

کمبود آب شرب و هجوم زمینخواران به اراضی کشاورزی محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

کمبود آب شرب و هجوم زمینخواران به اراضی کشاورزی محمودآباد

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالقدیر مشایخی صبح یکشنبه در نشست مسئوان شهرستان، تأکید کرد که باید نظارت شود تا کم فروشی وعدم کیفیت از بین برود.

فرماندار محمودآباد از مدیران خواست برای تکریم ارباب رجوع فضایی در ادارات به کتابخانه اختصاص دهند تا مردم در زمان انتظار از کتابها استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد که کتابها از طرف کتابخانه عمومی تأمین می شود.

مشایخی، برداشت غیر مجاز شن وماسه از سواحل بخصوص ساحل سرخرود را معضل دیگر عنوان و خواستار رسیدگی به آن شد.

فرماندار محمودآباد را یکی از معضلات  مهم این شهرستان را تغییر کاربری زمینهای کشاورزی عنوان واظهار داشت: در حالیکه برخی کشاورزان برای ساخت مسکن در زمینهای خود دچار مشکلاتی می شوند، هکتارها زمین در این منطقه از طرف زمین خواران خریداری و متأسفانه تسهیلاتی همچون آب و برق به آنها داده می شود.

وی از مدیران مربوطه خواست با آنها برخوردو یکی از راههای این برخورد را عدم واگذاری تسهیلات ذکر کرد.

گلایه از عدم حضور مسئولان در نماز جمعه

امام جمعه سرخرود نیز از عدم حضور مدیران در نماز جمعه گلایه کرد و گفت: باید انس به خدا را در خود ودر ادارات خود تقویت کنید.

حجت الاسلام جباری با انتقاد از مدیرانی که در نماز جمعه شرکت نمی کنند خاطر نشان کرد: عملکرد من در خطبه های نماز جمعه به عملکرد شما گره خورده گاهی مردم از شما دلسرد می شوند و کمتر به نماز جمعه می آیند و گاهی چون شما را در صف نماز می بینند و به شما تأسی می کنند.

وی خطاب به مدیران عنوان کرد: شما باید پیشقدم باشید تا مردم نیز شرکت کنند.

جباری با اشاره به مراجعات مردم به دفتر خود گفت: تذکر ماتذکر مردمی است زیرا ما وصل به مردم هستیم و مردم درباره مسائل بهداشتی، درمانی و مسائل دیگر گلایه می کنند.