رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

کلینیک پزشکی در ساری افتتاح می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کلینیک پزشکی در ساری افتتاح می‌شود

کلینیک پزشکی در ساری افتتاح می‌شود


رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران گفت: برای انجام خدمات بیشتر به ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی کلینیک تخصصی برای ورزشکاران در ساری افتتاح می‌شود.

کلینیک پزشکی در ساری افتتاح می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، علی دهقان  در انتخابات مجمع هیئت پزشکی ورزشی مازندران اظهار کرد: برای توسعه و رفع آسیب‌های ورزشی 120 کلاس آموزشی با حضور مدرسان و پزشکان مجرب در سطح استان با مجوز فدراسیون برگزار شد.

وی از ساماندهی 156 هزار و 884 ورزشکار بیمه شده در سال گذشته در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: هیئت پزشکی مازندران در سال گذشته از نظر جمعیت رده هشتم و از نظر ورزشکار بیمه شده در رده چهارم کشور قرار گرفت.

رئیس هیئت پزشکی مازندران با اشاره به انجام برنامه‌های جدید در این هیئت، افزود: این هیئت تعامل بسیار خوبی با هیئت‌های شهرستان دارد و برای توسعه پزشکی تفاهم‌نامه‌ای با صدا و سیما، بیمارستان‌های دولتی و آموزش و پرورش امضا کرد.

دهقان از برگزاری کلاس‌های آموزشی کمک‌های اولیه پزشک‌یاری، دوپینگ، آسیب‌شناسی مواد نیروزا، تغذیه، در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: برای نظارت در بهداشت و سلامتی ورزشکاران باشگاه‌ها دولتی و خصوصی ضد عفونی و سم‌پاشی می‌شوند.

وی با بیان اینکه از قهرمانان و ورزشکاران مصدوم با حضور مسئولان و خیران عیادت می‌شود، اظهار کرد: در تمامی رشته‌های ورزشی که مسابقات به طور رسمی و یا حتی محلات برگزار می‌شود حضور پزشک‌یار و آمبولانس برای سلامتی ورزشکاران ضروری است.

دهقان در پایان گفت: برای انجام خدمات بهتر و بیشتر به ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی کلینیک تخصصی برای ورزشکاران در ساری افتتاح می‌شود.