جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

کلینیک فوق تخصصی بابلسر به بهره‌برداری می‌رسد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کلینیک فوق تخصصی بابلسر به بهره‌برداری می‌رسد

کلینیک فوق تخصصی بابلسر به بهره‌برداری می‌رسد


مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر گفت: ساختمان کلینیک ویژه تخصصی و فوق‌تخصصی بابلسر در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

کلینیک فوق تخصصی بابلسر به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، محسن نبی‌زاده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر، اظهار کرد: کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نقش مهمی در پیگیری مشکلات حوزه سلامت و تأمین بهداشت و امنیت غذایی ایفا می‌کند.

وی با اشاره به برنامه این کارگروه از ابتدای امسال تاکنون، بیان کرد: برگزاری 11 جلسه، 75 مصوبه و اجرای 64 مورد از مصوبات، 325 بازدید، پلمپ 5 واحد صنفی و معدوم کردن 225 مورد مواد غذایی از جمله برنامه‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر با اعلام اینکه کارگروه سلامت شهرستان بابلسر، کارگروه برتر دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی شده است، افزود: در سال جدید کلینیک ویژه تخصصی و فوق‌تخصصی شهروند بابلسر با کمک شهرداری و شورای شهر راه‌اندازی شد که 11 فوق‌تخصص در این کلینیک فعالیت دارند.

نبی‌زاده با بیان اینکه از خیران شهرستان انتظار داریم در بحث سلامت وارد شوند، تصریح  کرد: ساختمان کلینیک ویژه تخصصی و فوق‌تخصصی این شهرستان در هفته دولت سال 95 به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه دولت با وجود مشکلات مالی اعتبارات خوبی به حوزه سلامت اختصاص داد، گفت: تمام تلاش مسئولان این نهاد ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان است.