رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

کلینیک دندانپزشکی مرکز قلب مازندران افتتاح شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کلینیک دندانپزشکی مرکز قلب مازندران افتتاح شد

کلینیک دندانپزشکی مرکز قلب مازندران افتتاح شد


کلینیک دندانپزشکی مرکز قلب مازندران با حضور رییس مرکز آموزشی درمانی فاطمه زهرا (س) ساری ، مسوولین و پزشکان این مرکز به بهره برداری رسید.

کلینیک دندانپزشکی مرکز قلب مازندران افتتاح شد

دکتر ابوالقاسم فلاح رییس مرکز آموزشی درمانی فاطمه زهرا (س) ساری در مراسم افتتاح این بخش با اشاره به اهمیت بخش دندانپزشکی در مرکز قلب مازندران اظهار داشت : بصورت معمول در اکثر بیمارستانها بخش دندانپزشکی وجود دارد ولی وجود کلینیک دندانپزشکی در مر کز قلب از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

وی با اشاره به اینکه برخی بیماران بخاطر بیماریهای قلبی ناگزیر به مصرف وارفارین و دیگر داروهای ضد انعقادی خون هستند افزود : لازم است این گونه بیماران برای درمان و ترمیم بیماریهای دهان و دندان حتما در مرکز مجهز قلبی تحت مداوا قرار گیرند .

رییس مرکز آموزشی درمانی فاطمه زهرا (س) ساری گفت : در برخی موارد بیماران قلبی برای ترمیم دندان ناچارند تا به دستور پزشک معالج مدتی در بیمارستان بستری شوند.

رییس مرکز قلب مازندران ادامه داد : برخی بیماران قلبی که برای جراحی بستری میشوند لازم است قبل از جراحی نسبت به ترمیم دندانهای خود در صورت لزوم اقدام کنند که با افتتاح این مرکز معالجه آنها در همین مرکز انجام می پذیرد واین اقدام موجب رفاه و اسایش بیماران و جلوگیری از سرگردانی بیماران خواهد شد .

دکتر فلاح از دیگر فواید راه اندازی کلینیک دندانپزشکی را ارایه خدمات دندانپزشکی به بیماران دیالیزی عنوان کرد و افزود : بیماران دیالیزی مخصوصا بیمارانی که کاندیدای پیوند کلیه هستند می توانند در این مرکز علاوه بر دیالیز نسبت به درمان دندانهای خود اقدام کنند.