رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

کلنگ گازرسانی به 19 روستای لفور سوادکوه‌شمالی زده شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ گازرسانی به 19 روستای لفور سوادکوه‌شمالی زده شد

با حضور استاندار مازندران گلنگ گازرسانی به 19 روستای دهستان لفور بخش مرکزی سوادکوه‌شمالی بر زمین زده شد.

کلنگ گازرسانی به 19 روستای لفور سوادکوه‌شمالی زده شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، با حضور استاندار مازندران کلنگ گازرسانی به 19 روستای دهستان لفور بخش مرکزی سوادکوه‌شمالی بر زمین زده شد.

فرماندار سوادکوه‌شمالی در گفت‌و‌گو با فارس از حضور استاندار مازندران در دومین روز دهه فجر در شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و گفت: افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای مرزی‌دره که با حمایت بنیاد برکت ساخته شد و کلنگ گازرسانی به 19 روستای دهستان لفور بخش مرکزی سوادکوه‌شمالی از برنامه‌های استاندار مازندران در این شهرستان بود.

محمد‌رضا منصوریان با بیان اینکه 26 پروژه با اعتبار 15 میلیارد تومان در دهه فجر امسال در شهرستان سوادکوه‌شمالی به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: پروژه گازرسانی با اعتبار حدود 12 میلیارد تومان و سایر پروژه‌ها با اعتبار حدود 3 میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه برای گاز‌رسانی به دهستان لفور پنج پیمانکار از پنج نقطه آغاز به کار کرده‌اند، خاطر‌نشان کرد: فعالیت پیمان‌کار‌ان گاز‌رسانی به دهستان لفور آغاز شده‌است و تا پایان سال آینده شاهد گاز‌دار‌شدن خانوار‌های این منطقه خواهیم بود.

فرماندار سوادکوه‌شمالی گفت: با گاز‌رسانی به دهستان لفور بخش مرکزی شهرستان سوادکوه شمالی هزار خانوار و حدود 4 هزار نفر جمعیت این منطقه از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.