جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کلنگ داروخانه 13 آبان در آمل به زمین زده می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ داروخانه 13 آبان در آمل به زمین زده می‌شود

خسرو ابراهیم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: کلنگ داروخانه 13 آبان بیماران خاص در آینده‌ای نزدیک در این شهرستان به زمین زده می‌شود.

وی بیان داشت: با نظر مساعد مسئولان استانی شعبه داروخانه 13 آبان برای ارایه و عرضه داروها و خدمات مورد نیاز بیماران خاص پس از مرکز مازندران برای نخستین‌بار در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل عنوان کرد: باید خدمات لازم برای خانواده‌هایی که با بیماری‌های خاص دست و پنجه نرم می‌کنند در شهر محل سکونت‌شان مهیا شود تا علاوه بر دغدغه بیماری برای تامین و تهیه دارو نیز دغدغه نداشته باشند.

این مسئول با اشاره به یکی از اقدامات مهم دوره چهارم شورای اسلامی شهر آمل جهت توجه به بیماران خاص تصریح کرد: با نشستی که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای برطرف کردن مشکلات دانشکده پرستاری داشتیم این تصمیم‌گیری انجام شده، کلیاتش مصوب شد.

ابراهیم‌زاده اضافه کرد: هم‌اکنون منتظر هستیم تا با ابلاغ رسمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران کلنگ این شعبه داروخانه 13 آبان مازندران در زمینی به مساحت حدود 300 متر مربع با حضور مسئولان به زمین زده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل در پایان با تأکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در زمینه توجه به بیماران خاص استان گام‌های خوبی برداشته است، یادآور شد: می‌خواهیم با ابلاغ نهایی در آینده‌ای نزدیک شاهد اتمام کار ساختمان و بهره‌برداری از این مرکز ارایه خدمات و داروها به بیماران خاص باشیم.