جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

کلنگ‌زنی 3 باره پروژه نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کلنگ‌زنی 3 باره پروژه نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر

کلنگ‌زنی 3 باره پروژه نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر


نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس از کلنگ‌زنی نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر برای سومین بار خبر داد و گفت: این پروژه سه بار کلنگ‌زنی شد اما هیچ اتفاق دیگری در آن رخ نداد.

کلنگ‌زنی 3 باره پروژه نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر

قاسم احمدی‌لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر درباره ایجاد منطقه  آزاد تجاری در بندر نوشهر اظهار کرد: متعاقب پیگیری‌های گذشته، دستور معاون اول رئیس جمهوری و همچنین امضای 9 نفر از نمایندگان مازندران بحث منطقه آزاد تجاری و گردشگری نوشهر در مرحله بسیار خوبی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این زمینه با جمع زیادی از نخبگان اثرگذار نوشهری و چالوسی مقیم تهران نشست خیلی خوبی داشتیم و طرح توجیهی منطقه آزاد تجاری نوشهر ظرف دو هفته آینده آماده و به دولت ارائه می‌شود، افزود: انتظار داریم تا استانداری مازندران از این موضوع حمایت کند و با توجه به خدمات بسیار ارزنده بندر نوشهر برای منطقه آزاد تجاری روی این منطقه متمرکز شود.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی به سفر آینده رئیس جمهور و هیئت دولت در ماه‌های آینده به مازندران اشاره کرد و گفت: امیدواریم دولت تدبیر و امید با تصویب منطقه آزاد تجاری و گردشگری نوشهر در این سفر، هدیه‌ای به مردم غرب مازندران بدهد.

احمدی‌لاشکی در ادامه به آخرین وضعیت نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه سه بار کلنگ‌زنی شد اما هیچ اتفاق دیگری در آن رخ نداد ولی اکنون در جلسه‌ای اختصاصی که با وزیر نیرو داشتم و شخص وزیر نیرو به کمیسیون آمد اما توضیحات وزیر نیرو قانع‌کننده نبود.

وی با اشاره به اینکه وزیر نیرو اعلام کرد این هفته ال.سی باز و شرکت مورد نظر کار عملیاتی بر روی نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر آغاز می‌کند، گفت: امیدواریم با تکمیل این پروژه، مردم منطقه دیگر در شرایط وزش باد و طوفان و بارندگی‌های شدید دچار نوسانات و یا قطع برق نباشند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس درباره آخرین وضعیت پروژه راه دسترسی نوشهر به کجور نیز تصریح کرد: این راه از گذشته احداث شده بود و اکنون نیاز به بهسازی و مرمت دارد و به همین منظور 20 میلیارد ریال اعتبار از دولت برای این پروژه اخذ شد.