سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کلنگ‌زنی 27 مرکز سرپایی در مناطق محروم - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ‌زنی 27 مرکز سرپایی در مناطق محروم

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: 27 مرکز سرپایی توسط تامین اجتماعی در مناطق محروم کلنگ‌زنی شد.

کلنگ‌زنی 27 مرکز سرپایی در مناطق محروم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، محمدعلی همتی در مراسم افتتاح مرکز فوق‌تخصص جراحی قلب باز و آنژیوگرافی بیمارستان منطقه‌ای ولی‌عصر ‌این شهرستان،اظهار کرد: تجهیزات پزشکی این پروژه از تکنولوژی مناسبی برخوردار است که می‌تواند خدمات ارزشمندی را به چهار استان شمالی اعم از گیلان، سمنان، مازندران و گلستان ارائه کند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور با بیان اینکه مرکز فوق‌تخصص جراحی قلب باز و آنژیوگرافی بیمارستان ولی‌عصر با کیفیت تجهیزات پزشکی مورد نیاز آماده برای خدمت‌رسانی است، بیان کرد: این بیمارستان برای جذب نیرو با ورودی امتحان و رعایت قوانین توانست نیرو لازم را جذب کند.

وی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی برای گسترش درمان در سطح کشور، بیمارستان‌های متعدد و راکدی را برای ارائه خدمات درمانی آماده کرد، افزود: بیمارستان راکد زابل با همت سازمان تامین اجتماعی امروز به فعالیت مشغول است.

همتی بیان کرد: نحوه‌ی ارائه بیمارستان‌ها توسط سازمان تامین اجتماعی براساس علم روز و روش جدید هیئت‌مدیره انجام می‌شود.

این مسئول درباره بزرگ‌ترین پروژه‌هایی که امسال به بهره‌برداری رسید، تصریح کرد: افتتاح پروژه 300 تخت‌خوابی کرمان که در جنوب شرقی ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های کشور محسوب می‌شود.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور یادآور شد: وظیفه سازمان تامین اجتماعی تولید درمان است ولی در مناطقی که دولت توانایی ارائه خدمات نداشته باشد، سازمان تامین اجتماعی وظیفه می‌داند تا خدمات درمانی لازم را برای مردم منطقه ایجاد کند.

همتی در پایان با تاکید بر اینکه 27 مرکز سرپایی توسط سازمان تامین اجتماعی در مناطق محروم کلنگ‌زنی شد و با سرعت به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: پروژه‌هایی که در گذشته راکد ماند با تغییر پیمانکار مورد نظر در روند سرعت پروژه تاثیرات بسیاری به همراه داشت.