جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به یک شهر و 56 روستای ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به یک شهر و 56 روستای ساری

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: پروژه گازرسانی به یک شهر و 56 روستای بخش دودانگه شهرستان ساری با اعتبار 520 میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به یک شهر و 56 روستای ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت گاز مازندران، محمداسماعیل ابراهیم‌زاده در مراسم پروژه گازرسانی به یک شهر و 56 روستای بخش دودانگه شهرستان ساری در جمع مردم شهر فریم، اظهار کرد: با اجرای 35 کیلومتر خط تغذیه 16 اینچ به طول 35 کیلومتر از مازورستاق چهاردانگه به شهر فریم، 56 روستای بخش دودانگه و شهر فریم از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

وی ادامه داد: برای اجرای این خط 300 میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه 56 روستا و شهر فریم به صورت مجزا طراحی و انتخاب پیمانکار خواهند شد، خاطرنشان کرد: برای اجرای شبکه توزیع روستایی و شهر فریم، اعتباری بیش از 220 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است که با گازرسانی به این مناطق تا پایان سال 97 بیش از 6 هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: برای گازرسانی به منطقه فریم در فاز نخست، 7 هزار و 476 متر شبکه توزیع و 10 هزار و 668 متر خط تغذیه اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به تلاش کارکنان وزارت نفت برای استخراج گاز از اعماق زمین در شرایط بسیار سخت، اظهار کرد: کلنگ‌زنی این پروژه حاصل چندین سال تلاش و پیگیری مسئولان اجرایی و کارکنان خدوم شرکت گاز است.

وی گفت: نوکری مردم را افتخار می‌دانیم و اعتقاد داریم که خدمت به مردم یک اصل مهم و ذخیره آخرت کارکنان مجموعه گاز مازندران است که به این مسئله توجه ویژه‌ای داریم.