جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

کلنگ‌زنی سالن 3 هزار و 500 نفری شهرداری بابل در سال آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ‌زنی سالن 3 هزار و 500 نفری شهرداری بابل در سال آینده

علی شکری‌پور امروز در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابل اظهار داشت: در پی بازدید جمعی از مسئولان فدراسیون کشتی کشور از امکانات ورزشی شهرستان بابل به منظور انجام مسابقات کشتی قهرمانی کشور مرحله اول انتخاب تیم ملی، بابل میزبان برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی کشور شد.

وی افزود: در این راستا تاکنون 10 کمیته تشکیل و جلسات متعددی برای بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات برگزار شد.

رئیس کمیسیون ورزش جوانان و امور اجتماعی شورای شهر بابل تصریح کرد: این مسابقات با حضور بیش از 32 تیم از سراسر کشور به مدت سه روز برگزار می‌شود که بابل برای دومین سال میزبان مسابقات کشتی کشور است.

شکری‌پور با اشاره به اینکه 20 نفر از عوامل اجرایی و 20 داور با ما همکاری دارند، اذعان داشت:پیش‌بینی می‌شود بابل میزبان 550 چهره برجسته کشوری شامل 32 تیم که هر تیم متشکل از هشت کشتی‌گیر، سه مربی، یک سرپرست و یک راننده است، خواهد بود.

این مسئول برگزاری این مسابقات در بابل را برند این شهرستان برشمرد و تصریح کرد: دو تیم از مازندران در این دور از مسابقات حضور دارند.

سرپرست کل ستاد برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی کشور مرحله اول انتخاب تیم ملی گفت: این مسابقه 28 تا 30 آبان ماه سال‌جاری در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی و شهرداری بابل نیز نسبت به پشتیبانی بخشی از نیازمندی‌های این مسابقات از جمله تبلیغات محیطی و ترابری ابراز همکاری کردند، اذعان داشت: با فرصت کمی که تا برگزاری مسابقات از 28 تا 30 آبان داریم، انتظار می‌رود همه کمیته‌ها منسجم‌تر فعالیت کنند تا شاهد این رخداد مهم کشوری در بابل باشیم.

شکری‌پور با بیان اینکه بابل همچنین میزبان هزاران تماشگر استانی خواهد بود، تصریح کرد: رونق اقتصادی، معرفی ظرفیت‌های گردشگری، افزایش شور و نشاط جمعی، ترغیب جوانان به سمت ورزش و تفریحات سالم جسمی و روحی و قهرمان پروری از مزایای عمده در راستای انتخاب این شهرستان به عنوان میزبان این دوره از مسابقات است.

این مسئول از کلنگ‌زنی سالن 3 هزار و 500 نفری شهرداری بابل در سال آینده خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه بعد از احداث استخر ورزشی شهرداری بابل آغاز می‌شود.

رئیس کمیسیون ورزش جوانان و امور اجتماعی شورای شهر بابل با انتقاد از تعطیلی مسابقات آموزشگاه‌های بابل، تصریح کرد: این مسابقات زمینه شناسایی استعدادهای ورزشی را فراهم کرده، لذا با تخصیص بودجه مناسب می‌توان زمینه رونق ورزش مدارس را فراهم کرد.

وی عنوان کرد: در این راستا با جذب اسپانسرهای خصوصی اقدام به برگزاری 6 رشته ورزشی برای قهرمان‌پروری مدارس، سه رشته برای دختران و سه رشته برای پسران کردیم.

شکری‌پور مدارس را مهم‌ترین مکان برای ترویج دانش‌آموزان به‌سوی ورزش همگانی و قهرمانی برشمرد و گفت: نیازمند افزایش امکانات ورزشی در آموزشگاه‌ها بوده تا نسل آینده سالمی داشته باشیم.

{jcomments off}