جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه روستای ماکران - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه روستای ماکران

در مراسمی با حضور مسئولان شهرستانی کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه روستای ماکران به زمین زده شد.

کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه روستای ماکران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، در مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش میاندورود و جمعی از مسئولان  شهرستانی، کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه روستای ماکران به زمین زده شد.

امام جمعه میاندورود گفت: پیشرفت جامعه بستگی به علم و آگاهی افراد آن جامعه دارد، اگر می‌خواهیم در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم، بستگی به علم و دانش و سطح آگاهی از مراحل علمی و عملی دارد.

حجت‌الاسلام رضا محمدنسب با اشاره به نفوذ ایران در بحث پیشرفت فناوری‌های هسته‌ای، اظهار کرد: امروز ایران یک طرف میز مذاکره در مقابل 6 کشور قدرتمند جهان نشسته و به‌عنوان یکی از قدرت‌مندترین کشورهای جهان یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه پیشرفت علمی کشور نیازمند تخصصی بودن آن است، تصریح کرد: علم آموزی فقط نیازمند گذراندن مراحل تجربی نیست، بلکه باید تخصص آن حرفه هم در نظر گرفته شود تا شاهد پیشرفت هر چه سریع‌تر جامعه باشیم.

فرماندار میاندورود نیز در حاشیه این مراسم بیان کرد: انجام پروژه‌های فرهنگی نیاز به توجه و مساعدت مردم و مسئولان دارد، زیرا دولت به تنهایی نمی‌تواند از عهده این امر برآید.

وی گفت: همت و تلاش خیران در انجام پروژه‌ها یک امر تاثیرگذار است تا بتوان شاهد آبادانی مناطقی که نیازمند به فضای فرهنگی و آموزشی دارند، باشیم.